DJI Phantom 3 Standard - DJI0326

25 min
Integrovaná kamera
Návrat domů

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

Funguje bez problémů. Ale ted bych asi šel do novějšího typu SE.

ROBOT WORLD (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.robotworld.cz/drony a napsání recenze. Jsme rádi, že dron slouží k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem, www.robotworld.cz

• , zakoupeno v RCobchod

Bez problému, pouze jsem nevěděl o novějším typu Phantom 3 SE, dnes bych si vzal tento. Je o něco dražší, ale má několik novinek.

• , zakoupeno v obchodvpraze

Jednoduchá obsluha. Přesnost ovládání.

Bluetooth
25 min
Integrovaná kamera
Návrat domů

PHANTOM 3

Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnou do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim:

Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál. Při létání venku to znamená, že byla zaznamenána poloha místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.

V P režimu jsou možné dva stavy:

• P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
  • P-ATTI: není-li k dispozici GPS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

A-režim

Režim, ve kterém není funkční GPS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim

Režim IOC, ve kterém je využíváno pět letových funkcí

Course Lock (CL)

Home Lock (HL)

Bod zájmu (POI)

Follow My

Létání po zvolené dráze

Samozřejmostí u Phantom 3 je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:

• stisknutí tlačítka pro automatický návrat
  • nízké napětí baterie
  • ztráta řídícího signálu

O napájení modelu se stará plně integrovaný inteligentní akumulátor, který napájí váš Phantom 3 energií a spravuje se prakticky sám.

Za letu je v reálném čase zobrazena hladina zbývající energie, víte tak jak dlouho ještě můžete pokračovat v letu. Pokročilé algoritmy vypočítávají na základě vzdálenosti vašeho letounu návratový čas a systém vás informuje kdy byste měli letět zpět.

Akumulátor informuje o napětí každého článku, celkovém počtu nabíjecích a vybíjecích cyklů a celkové kondici a aktuálním stavu akumulátoru. To vše napomáhá udržet váš Phantom 3 ve vzduchu a letuschopný pro nadcházející roky.

Mobilní aplikace DJI GO

S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.

Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší), nebo Android (4,1,2 a vyšší).

Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat Váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).

Vysílač

Maximální dosah vysílače dodávaného pro ovládání Phantom 3 podle GPS polohy je v režimu CE max. 500 m v otevřeném terenénu, v režimu FCC max. 1000 m v otevřeném terénu. Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu pomocí vypínače S2. Další ovládací prvky slouží pro ovládání závěsu kamery.

Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava WiFi 2,4 GHz, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Obslužná aplikace umožňuje také nastavovat parametry kamery. Napájecí LiPo akumulátor vysílače má maximální dobu provozu cca 4 hodiny a je možné jej dobíjet bez vyjmutí z vysílače pomocí Micro USB.

Technické specifikace

Letoun

Hmotnost (včetně akumulátoru) 1216 g

Max. rychlost stoupání 5 m/s

Max. rychlost klesání 3 m/s

Maximální rychlost 16 m/s (ATTI mód, bezvětří)

Max. dostupná výška 6000 m

Maximální letový čas Přibližně 25 minut

Navigační systém Vestavěná GPS

Stabilizovaný závěs

Rozsah pro ovládání Klopení -90° až +30°

Přesnost ovládání ±0.02°

Kamera

Senzor 1/2.3” - 12 Megapixelů

Objektiv Zorný úhel 94°, ohnisková vzdálenost 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8

Rozsah ISO 100-3200 (video) 100-1600 (foto)

Rychlost závěrky 8s -1/8000s

• Bracketing (AEB): 3/5 snímků

Bracketing s odstupem 0.7EV

Časosběr

Video módy

• UHD: 2.7K: 2704 x1520p 30 (29.997)
  • FHD: 1920x1080p 24/25/30
  • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Maximální datový tok videa 40 Mbps

Podporované typy souborů

• Micro SD karta: FAT32/exFAT
  • Foto: JPEG, DNG
  • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC)

SD karta 8GB Micro SD karta součástí balení

Wi-Fi Video přenos

Provozní frekvence 2.400 GHz – 2.483 GHz

• Maximální dosah FCC: 1000 m; CE: 500 m (přímá viditelnost na letoun ve výšce 120m)
  • Vysílací výkon (EIRP) FCC: 27 dBm; CE: 20 dBm

Aplikace, Živý náhled

Mobilní aplikace DJI GO

EIRP 100mW

Provozní frekvence pro živý náhled 2.4GHz ISM

Kvalita živého náhledu 720P při 30fps (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)

Prodleva Nízká (v závislosti na podmínkách a vašem mobilním zařízení)

Požadované operační systémy iOS 8.0 nebo novější

Android 4.1.2 nebo novější

Doporučená zařízení iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi +

Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 Plus

Android: Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5,

Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 9,

Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Nubia Z7 mini,

SONY Z3 EXPERIA, MI 3, MI PAD

Obsah balení:

Phantom 3 3-osý závěs s Ultra HD kamerou micro SD karta 8Gb

Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon 1x pohonný akumulátor 4480 mAh 4x sada vrtulí

Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač

Drobné příslušenství

Český manuál

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ROBOT WORLD

Funguje bez problémů. Ale ted bych asi šel do novějšího typu SE.

ROBOT WORLD (prodejce)

S pozdravem, www.robotworld.cz

• , zakoupeno v RCobchod

• Tohoto Drona jsem si koupil po Dji Phantom 2 Vision+,protože jsem finančně dál nedosahl. protože jsem ale chtěl létat Waypointy-body trasy,koupil jsem si aplikaci Litchi za 699,9Kč a mohu v počítači plánovat trasu,kterou Dron prolítne automaticky bez mého řízení.Dál jsem si k němu z Číny koupil Parabolický Booster,které se nasadí na antenu volně a dosah se mi zlepšil při prvním testu na poli 987m a pak se dron vracel domů a druhý test byl 1020m. Když jsem letěl bez Boosteru(zesilovače signálu),tak jsem měl 500,4m a dron se vracel domů.Víc jsem neletěl. Doporučuji zakoupit minimálně v ceně od 48-75Kč Booster na Wish,Aliexpres a dostanete se na 1km daleko ve volném prostoru.Jinak všechny funkce a dovednosti spolu s app Litchi mi sedí a dostanete plný potenciál z dronu i tu vzdálenost 1km.Opravdu.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v obchodvpraze

Jednoduchá obsluha. Přesnost ovládání.

• Dlouhá výdrž baterie.
    • Kvalita videa
    • Zabudovaný ve vysílači přenos HD videa na telefon
    • Mám co více napsat co mi chybí oproti Phantom 2 Vision+.
    • Zlouhavý přístup k funkcím Home lock atd. (IOC)
    • Viditelné zablikání zeleně diod,že byl zapsán Home point.
    • Menší dosah než Phantom 2 Vision+-letěl jsem dálku skutečně ve volném prostoru 500,4m ve výšce 70m.
    • Výšku jsem dosahl 300,7m pouze s visutými antenami na dronu,pokud jsou v nožičkách,letím do 220m.výšky.
    • nemožnost plánování Waypointů dopředu v app. DJI GO.napřed proletět a pak letět podle zapsané trasy.Tak to si hned když to proletím nahraji video a nemusím pak nechat letět autopilota..
    • Je řešení:App.Litchi a nebo Drone Harmony,tam se plánuje let bodů trasy dopředu a pak proletí je autopilot.
    • Plus přičítám oproti P2V+,že je zabudované ve vysílači wifi prodloužení.Žádný Extender wifi, jako u P2V+který byl hodně porouchavý ve vypínání.V poloze OFF byl stále zapnutý a vybíjela se baterie.
    • Je to základ.
    • Začátečníkům postačí,ale s jídlem roste chuť a já mít prachy,hned si koupím DJI Mavic,nebo Dji Phantom 4 profi.
    • Když budu reálný k mému stavu financí,tak P3 Advanced by byla uspokojující volba pro mě.

Pro začatečníky a nenáročné lidi je to dobrý dron.
    Hodnotím jako ve škole spolu s lepšími typu Mavic,Inspire,P4profesional a vyprůměruji ho podle mě co nejpřesněji na známku 3. Když bych měl být méně přísný,tak dám za sebe 2-

• , zakoupeno v Himoto

• Na splátky to proste nejde zamietli to otras nikdy viac tu nebudem nakupovať a ani moji známi a priatelia
    • Nákup na splátky nefunguje im systém sú to klamari

Výrobok alebo produkt je fajn ale spoločnosť je otrasná radím vám kúpte inde tam vám to daji na 100%

• , zakoupeno v ielectro.cz

Za ty penize super hracka.

• , zakoupeno v ielectro.cz

• Velikost
    • Ovládání
    • Aplikace
    • Tutoriál
    • Kvalita videa
    • Stabilita

Perfektní model pro začátečníky, kteří vyžadují kvalitu a ověřenou značku.

• Kvalita fotek a videa , výdrž baterie , zpracování , dostupnost náhradních dílů
    • Dosah signálu není 500m dosah na poli za mestem je max 320m, ve městě tak 80m a konec další mínus je - u nás cena baterek kolem 4 tisíc , batoh na přepravu je taky drahej jak pes ..štěstí že se dá vše sehnat z bangoodu ...

Hodně záleží co máte za telefon k dronu model samsung galaxy j3(2016) sotva zvládá ... občas se sekne nebo vypadne signál , dolet dronu není ani náhodou 500m ani na poli kde není nic , jinak baterka a kvalita fotek splnila očekávání , na baterku se dá látat když není vítr cca 23minut .

• , zakoupeno v KameryNaSport.cz

• Výborně ovladatelný a rychlý
    • Spousta bezpečnostních funkcí
    • Kvalitní a neuvěřitelně stabilní 2.7k video
    • Dlouhá výdrž
    • Kvalitní aplikace
    • Zatím nic

Za tu cenu není co řešit, očekával jsem spíše méně.