DJI Mavic 2 Enterprise Advanced DJIM0234E

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Maximální rozlišení videa
4K
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Hmotnost
909 g
Maximální doba letu
31 min
Integrovaná kamera
ano

Recenze

 • , zakoupeno v djitelink.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • vše v jednom
  • vyšší cena

Parametry produktu

Maximální rozlišení videa
4K
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Hmotnost
909 g
Maximální doba letu
31 min
Integrovaná kamera
ano

Popis produktu

Nejpokročilejší dron ve své třídě na trhu. Termokamera nabízí radiometrické fotografie - termogramy o rozlišení 640x512 px a klasická kamera nabízí rozlišení 48 MPx. Doba letu až 31 minut. DJI Mavic 2 Enterprise Advanced - aktuálně nejpokročilejší dron ve své třídě na světě.

Dron díky termokameře s rozlišením 640x512 px je vhodný pro vykonávání průmyslových inspekcí a vyhledávání zvířat a osob. DJI Mavic 2 Enterprise Advanced dále disponuje klasickou kamerou RGB o rozlišení 48 MPx, ke kterému ještě navíc připojuje celkově 32 násobný zoom (4x lossles, zbytek digitální ztrátový) Ke dronu je dále možné připojit další příslušenství, tím nejzajímavějším je RTK přijímač.   

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced při použití s termokamerou

Termokamera integrovaná do jednoho gimbalu společně s RGB kamerou má rozlišení 640x512 px, možnost radiometrie, obrazovou frekvenci 30 Hz, 16 násobný digitální IR zoom a přesnost +-2°C. Možnost radiometrie znamená, že termokamera je schopná vyfotit fotku-termogram. V tomto termogramu se uloží teplota pro každý pixel a je tedy možné tyto termogramy analyzovat zpětně a vnášet je do protokolů o měření apod.

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced jako... dron pro vizuální inspekce

Díky klasické kameře o rozlišení 48 Mpx je možné s tímto dronem vykonávat průmyslové inspekce s vysokou kvalitou výstupu. Pomocí RTK modulu, který mnohonásobně zlepšuje přesnost je také možné, aby dron prováděl pokročilé inspekce autonomně tak, že si zapamatuje až 240 pozic a úkonů a může je periodicky opakovat. To znamená, že si přiletíte na místo, kde je v záběru objekt, který potřebujete nasnímat a pořídíte fotku. Tuto pozici a pokyn k vyfocení fotky uložíte a v budoucnu může dron opakovat tyto úkony již samostatně (omezeno na 24O úkonů v rámci jedné mise). Dron nabízí celkový 32 násobný zoom, který se skládá z 4 losless zoomu a digitálního zoomu. Díky tak velkému zoomu nemusíte létat nebezpečně blízko ke kontrolovanému objektu.   

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced jako... dron pro vytváření map

Díky kvalitní kameře se senzorem o velikosti 1/2" a rozlišením 48 MPx je DJI Mavic 2 Enterprise Advanced vhodný i pro fotogrametrické práce - 2D mapování i 3D modelování. Pomocí RTK přídavného modulu můžeme týto výstupy dále zpřesnit.

Další přednosti a technická vylepšení

Dron má baterii s vlastním vyhříváním, které ji udržuje v provozní teplotě i v chladných zimních dnech, šifrovaný přenos mezi ovladačem a dronem. Systém AirSense pro komunikaci s ostatními drony v letovém prostoru pro ochranu před srážkou.   

K produktu jako BONUS dodáváme

Zprovoznění dronu a zaškolení při předání

Základní představení modelu letadla/ bezpilotního letadla a jeho funkcí, seznámení s ovládáním bezpilotniho letadla a s jeho údržbou. Diskuze nad příslušnou legislativou a omezeními letového provozu.

Profesionální drony DJI

Specializujeme se na drony, které jsou určeny k profesionálnímu nasazení v různých oblastech a specializacích.

Svým zákazníkům nabízíme nejen dron DJI s veškerým dostupným příslušenstvím, ale také celý proces od zaškolení a poradenství, až po provedení procesem získání leteckého oprávnění (licence) u ÚCL (úřad pro civilní letectví). Popřípadě i získání certifikace „technik diagnostik - termografie“ pro termovizní inspekce a další.

Pro více informací ohledně tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 605 119 529 nebo na emailu [email protected]

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 2 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v djitelink.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • vše v jednom
  • vyšší cena