DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

DJI Mavic 2 Enterprise je malý, lehký, velmi skladný, přenosný dron, který je určen zejména pro oblast záchranných, pátracích a protipožárních aplikací. Nachází ale také uplatnění u méně náročných industriálních inspekcí. DJI Mavic 2 Enterprise je další evolucí řady DJI Mavic, která odpovídá na aktuální trend zmenšování dronů a to nejen v oblasti pro běžné uživatele, ale i ve sféře dronů určených pro profesionální využití. DJI Mavicu 2 Enterprice přináší oproti svému předchůdci kameru s dvojnásobným optickým a trojnásobným digitálním zoomem. Kamera nabízí 12 MPx rozlišení a senzor o velikosti 1/2,3“ s technologií CMOS. Video je pak pořizováno v rozlišení 4 K při 30 snímcích za sekundu. Váha dronu i s baterií je pouhých 905 g.  

DJI Mavic 2 Enterprise se nyní ovládá z profesionální aplikace DJI Pilot. 

Dále byl na těle dronu (nad kamerou) vytvořen speciální port pro uchycení a napájení některého z volitelného příslušenství: 

Maják 

Pro zajištění vyšší bezpečnosti při provozu dronu   

Reproduktor 

Z reproduktoru je možná živá komunikace, nebo přehrávání předem nahraných audio stop.   

LED svítilna 

Určená pro osvětlování ploch, vyhledávání poruch povrchu, nasvěcováni objektů pro fotografování atd.   

Další vylepšení přišlo v oblasti úložného prostoru. 24 GB paměti se nachází přímo v interním úložišti v těle dronu. Problémy se zapomenutou SD kartou tak odpadají. Zvýšená byla i bezpečnost a zjednodušení letu a to v následujících bodech. 

DJI AirSense 

DJI AirSense je systém pro předcházení kolizím s jinými drony. Aplikace získává data v reálném čase od ostatních dronů v leteckém prostoru. Zamezuje tak tomu, že se dostanete do nebezpečné blízkosti ostatních dronů, nebo se dokonce srazíte. Navíc lze na řadu DJI Mavic 2 Enterprise volitelně nasadit majáček, dron tak bude lépe viděn i vámi (což oceníte zejména při záchranných operacích, protipožárních zásazích s přítomností kouře apod.).   

Přihlašování se do dronu  

Pro manipulaci s dronem (vzlet a další pracovní úkony) je nutné se nyní uživatelsky přihlásit. Díky této, na první pohled nepraktické, věci se ale zvyšuje bezpečnost, protože každý pilot má nyní přístup pouze k pro něj určeným datům a funkcím.   

Vylepšená detekce překážek 

Detekce překážek nyní funguje až v 8 směrech a to díky 2 infračerveným senzorům na stranách dronu a 8 kamerám na spodu, zádi i vrchu dronu. Dále je k dispozici Advanced Pilot Assistance system, který se postará o hladký a autonomní průlet stísněnými prostory.   

OcuSync 2.0 

Inovovaná verze předchozího velice úspěšného, spolehlivého a výkonného systému nově přináší nižší latenci, možnost oddělit ovládací a video frekvence do dvou pásem a rychlejší zahájení návratu domů po případné ztrátě signálu.   

Inteligentní baterie 

Nová inovovaná inteligentní baterie má v sobě nyní integrovaný systém pro vlastní zahřívání. Umožňuje tak poskytovat dostatečný výkon i za nižších venkovních teplot.   

Discreet mode 

Pro diskrétní a nerušené lety, kdy není potřeba osvětlení dronu ,se díky tomuto modu dá osvětlení kompletně vypnout.    

EXIF  

Pořízená videa a fotografie se nyní pojí s GPS souřadnicemi, datem a časem pořízení. Data data se automaticky uloží k pořízenému materiálu. 

Profesionální drony DJI

Specializujeme se na drony, které jsou určeny k profesionálnímu nasazení v několika oblastech.  

Svým zákazníkům nabízíme nejen dron DJI s veškerým dostupným příslušenstvím, ale také celý proces od zaškolení a poradenství, až po provedení procesem získání leteckého oprávnění (licence) u ÚCL (úřad pro civilní letectví). Popřípadě i získání certifikace „technik diagnostik - termografie“ pro termovizní inspekce a další.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.