DJI Mavic 2 Pro DJI Smart Controller) - DJIM0258CS

Popis produktu

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ne
Integrované GPS
ano
Výška
85 mm
Maximální rozlišení videa
4K
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
2.4 GHz
Délka
322 mm
Hmotnost
907 g
Maximální doba letu
30 min
Integrovaná kamera
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Bluetooth
  ne
  Wi-Fi
  ne
  Integrované GPS
  ano
  Výška
  85 mm
  Maximální rozlišení videa
  4K
  Ovládání pomocí ovladače
  ano
  Online přenos videa
  ano
  Frekvence
  2.4 GHz
  Délka
  322 mm
  Hmotnost
  907 g
  Maximální doba letu
  30 min
  Integrovaná kamera
  ano

  Popis produktu

  DJI MAVIC PRO 2

  Naším snem vždy bylo vytvořit skutečný dron, který spojuje technologie a potřeby leteckého fotografa. Dron, který obsahuje všechny pokročilé technologie DJI a je schopný od základu změnit možnosti letecké fotografie. Vytvořením Mavica 2 se nám tento sen splnil.

  S větším nadhledem

  Mavic 2 Pro s Kamerou Hasselblad

  Fotoaparáty Hasselblad, vyráběné ve Švédsku, jsou světově proslulé díky ikonické a ergonomické konstrukci, nekompromisní obrazové kvalitě a díky Švédskému řemeslu. Od roku 1941 fotoaparáty Hasselblad zachytily řadu ikonických fotografií - včetně prvního přistání na Měsíci.

  Po dvou letech neúnavného společného vývoje s Hasselblad přichází Mavic 2 Pro s úplně novou kamerou Hasselblad L1D-20c. Kamera L1D-20C je vybavena unikátní technologií Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), která uživateli umožňuje zachytit 20-megapixelové fotografie s ohromující barevnou věrností. [5.] 1-palcový CMOS Snímač

  Zcela nový 1-palcový CMOS snímač disponuje oproti původnímu Mavic Pro čtyřikrát větší efektivní plochou snímače. Velký snímač zároveň zvyšuje obrazovou kvalitu za zhoršených světelných podmínek a disponuje vyšším rozsahem ISO, max ISO bylo navýšeny z 3200 na 12 800. 10-bit Dlog-M Barevný Profil

  Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M barevný profil s vyšším dynamickým rozsahem pro větší flexibilitu při postprodukci. Systém rozeznává rekordních 1 miliard barev (oproti 16 milionům barev zachycených tradičními 8-bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce, a zároveň máte větší prostor při postprodukci.

  HDR Video

  Díky podpoře 4K 10-bit HDR lze Mavic 2 Pro zapojit pomocí HLG k 4K TV a okamžitě přehrávat záznam se správnými barevnými tóny. Jasnější světla a vyšší kontrast jsou vlastnosti HDR, které jej činí tak přitažlivým.

  Nastavitelná Clona

  Upravitelná clona v rozsahu od f / 2.8 do f / 11 podává špičkovou obrazovou kvalitu za dobrých i snížených světelných podmínek. Během natáčení za snížených světelných podmínek nastavte clonu na f / 2.8 tak, aby na snímač dopadalo více světla, a mohli jste tak zachytit jasné a čisté fotografie. Při natáčení za dobrých světelných podmínek nastavte clonu na f / 11 tak, abyste snížili rychlost závěrky a mohli natáčet plynule videa.

  Expresivnější Středně Dlouhé Záběry 48mm teleobjektiv oproti 24mm širokoúhlému objektivu komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu. Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější a filmovější záběry. [4.]

  Kamerový Systém

  Natáčejte jako profesionál

  Obě kamery Mavic 2 využívají nejnovější technologii 3-osové stabilizace, která zajišťuje plynulé a stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

  Hyperlapse

  Rozlučte se komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letadlo automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám tak vytvářet profesionální časosběrné videa, které můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích, vše pomocí jednoduchého tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libar (knihovna úloh), Mavic 2 po ní může letět kdykoli bude chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci. [6.]

  Hyperlight

  Rozjasněte svůj svět s funkcí Hyperlight, která zlepšuje fotografie pořízené za snížených světelných podmínek a zároveň výrazně snižuje šum.

  Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu

  Obě verze natáčejí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. Videa kódované v H.265 / HEVC tak zachycují o 50% více informací než videa kódované v H.264 / AVC, videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů. [7.]

  OcuSync 2.0 Systém Přenosu Videa

  Proslulá Technologie

  Výkon technologie přenosu videa OcuSync 2.0 je výrazně navýšen díky zlepšení přenosové vzdálenosti, kvality videa a díky ochraně proti rušení.

  Vznášejte se s Jasným Výhledem

  Zcela nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video přenos až na neuvěřitelných osm kilometrů, umožňuje vám tak létat dále bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez nutnosti manuálního stahování. [1.] 2.4 až 5.8 GHz

  Automatické přepínání v reálném čase

  Mavic Pro se spoléhá na přenos na frekvenci 2.4 GHz; frekvenci běžně zarušeném celou řadou bezdrátových zařízení. Mavic 2 je však díky automatickému přepínání mezi pásmy 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysílat ten nejkvalitnější signál - nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušení. [8.]

  Rychlé Stahování, Nízká Zpoždění

  OcuSync 2.0 nabízí teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální zpoždění 120 ms, přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově lepší.

  Letová Bezpečnost

  Výkonný, ale bezpečný

  Po nesčetných hodin vývoje a testování byl Mavic 2 optimálně přestavěn a dosahuje tak vyšší rychlosti, nižší spotřeby a hluku. Tyto jemné ale významné úpravy společně se systémem FlightAutonomy zaručují plynulejší a tišší let s vyšší bezpečností.

  Rychlejší 72 km h Max. rychlost

  Propracované tělo letadla disponuje vylepšenou aerodynamikou. Součinitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o 19% nižší než u Mavica Pro. [9.]

  Delší 31-min Max. letový Čas

  Delší letový čas nabízí více kreativních možností.

  Tišší tichá konstrukce

  Sinusové FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let a zbaví vás obav z vyrušení vašeho okolí.

  Vícesměrné vnímání překážek

  Systém FlightAutonomy byl vylepšen a nyní zahrnuje vícesměrové vnímání překážek. Poprvé se tak na drone DJI vyskytují překážkové čidla na všech stranách letadla pro zvýšení bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy pouze poskytuje určitou ochranou ve specifických prostředích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolí a dbejte na pokyny a upozornění aplikace.

  Dopředu

  Duální obrazové čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 20 metrů. Detekovatelný rozsah je 20-40 metrů (o 33% širší než Mavic Pro). Duální obrazové čidla jsou také schopné detekovat překážky a letadlo včas zastavit při letu do 50.4 km / h (o 40% efektivnější než Mavic Pro).

  Dolů

  Duální obrazové čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 11 metrů. Detekovatelný rozsah je 11-22 metrů. Infračervený systém pro vnímání umožňuje přesné měření vzdálenosti až na 8 metrů. Letadlo přesně visí do výšky 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněné světla, které pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

  Doleva a Doprava

  Systém vnímání překážek je schopen detekovat překážky v rychlosti do 28.8 km / h, zvyšuje tak bezpečnost letu jako v režimu ActiveTrack tak Tripod.

  Dozadu

  Duální systém vnímání překážek je schopen přesně měřit vzdálenosti až na 16 metrů a je schopen detekovat překážky a letadlo včas zastavit při letu do 43.2 km / h. Detekovatelný rozsah je 16-32 metrů.

  Nahoru

  Infračervený systém pro vnímání překážek. Přesné měření na vzdálenost až 8 metrů.

  Inteligentní

  Snadní ovládání

  S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentními režimy pro natáčení je Mavic 2 schopný vytvářet kreativní letecké záběry a je dostupný pro uživatele všech úrovní.

  ActiveTrack 2.0

  Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2.0 posune váš zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.

  Přesné rozpoznávání

  Dříve se ActiveTrack primárně spoléhal na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat subjekt. Mavic 2 nyní s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozměrný obraz okolního prostředí pomocí hlavní kamery a předních duálních obrazových snímačů, zvyšuje tak přesnost rozpoznávání.

  Predikce trajektorie

  Algoritmy pro predikci trajektorie pomáhají subjekt sledovat i když je dočasně skrytý za překážkou.

  Sledování ve vysoké rychlosti

  V otevřených prostorách bez překážek může Mavic 2 sledovat rychle se pohybující subjekty, jako jsou auta nebo lodi, do rychlosti 72 kmh. [10.]

  Vnímání překážek

  Během sledování subjektu si Mavic 2 plánuje cestu ve své 3D mapě okolního prostředí. Zatímco Mavic 2 bez přerušení natáčí, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám před a za sebou.

  Panoramata

  Mavic 2 podporuje čtyři panoramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.

  Letecké fotografie

  K dispozici je řada intuitivních režimů pro více kreativních možností.

  POI 2.0

  Point of Interest (POI) 2.0

  Díky technologiím pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS, je přelet do středu kruhu před natáčením po kružnici minulostí. POI 2.0 zvyšuje efektivitu work flow jako nikdy předtím, a umožňuje vám subjekty natáčet snadno a jednoduše.

  Waypoint 2.0

  Díky Waypoint 2.0 dron nepotřebuje létat na přesný bod natáčení pro označení bodů. Zvolením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánovat letovou trasu snadno a rychle a uložit si ji pro další let. [6.]

  Standardní dálkové ovládání

  Standardní dálkové ovládání nabízí až 135 minut provozu na jedno nabití. Disponuje ergonomickou skládací konstrukcí s odnímatelnými páčkami, takže je možné jej pohodlně přenášet a snadno skladovat. Nová konstrukce je vhodnější pro smart telefony a nabízí příjemnější ovládání.

  Rad DJI Goggles

  Brýle rady DJI Goggles se s Mavic 2 propojují bezdrátově pomocí OcuSync. Uživatelé si nyní mohou vychutnat vylepšený zážitek s nižším zpožděním a čistším 1080p přenosem na vzdálenost až 8 km. V režimu Head Tracking je ovladatelný rozsah osy otáčení stabilizovaného závěsu kamery -75 ° až + 75 ° pro ještě více pohlcující zážitek z létání. [11.]

  Klíčové vlastnosti:

  • Mavic 2 Pro Hasselblad kamera
  • 8 km 1080p video přenos  [1.]
  • 31 minút max. letový čas  [2.]
  •  Vícesměrové vnímání překážek [3.]
  • Hyperlapse
  • Mavic 2 Pro
  • Hasselblad L1D-20C Kamera
  • Proslulá kvalita obrazu
  • 20 MP 1 "CMOS Snímač
  • nastavitelná clona, f / 2.8 - f / 11
  • 10-bit Dlog-M
  • 10-bit HDR video

  Obsah balení:

  • Mavic 2 PRO
  • Vysílač
  • 1x baterie Li-Ion 3850mAh/15,4V
  • Nabíječ 220V
  • Napájecí kábel 220V
  • 3x sada (1pár) vrtulí
  • Kabel pro propojení telefonu Lightning
  • Kabel pro propojení telefonu Micro USB
  • Kabel pro propojení telefonu typ-C
  • Kryt gimbalu
  • Kábel USB/typ-C
  • USB adaptér
  • Náhradní kniply (1pár)
  • Návod

   

  Poznámky: 1. Bez překážek a okolního rušení, v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu je orientační hodnota síly signálu. S Drone vždy udržujte oční kontakt, pokud to předpisy nepovolují jinak. 2. Zaznamenané při konstantní rychlosti 25 km h v bezvětří. Letový čas se může lišit po povětrnostních podmínek a podle použitých letových režimů. 3. Všesměrové vnímání překážek zahrnuje vnímání vpravo / vlevo, nahoru / dolů a vpřed / vzad. Vnímání vlevo / vpravo je dostupné pouze v režimech ActiveTrack a Tripod. 4. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost k 35 mm. 5. HNCS bylo vyvinuto, aby nabídlo jediný barevný profil, který optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah barev a lepší kontrast celé Radio subjektů. Standardní barevné profily většinou nezvládají zachytit všechny jemné nuance přírodních barev různých subjektů a aplikují silný nebo slabý efekt na zvýraznění tónů. 6. Brzy dostupné. 7. Maximální datový tok pro 3840x2160 při 30 fps. 8. Kvůli místním nařízením není v některých zemích povolen přenos v pásmu 5.8 GHz. 9. Zaznamenané ve režimu Sport v bezvětří při hladině moře. 10. Mavic 2 nevnímá překážky při letu ve vysoké rychlosti (sledování ve vysoké rychlosti a Sport režim). 11. DJI Goggles podporují pouze pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporují jako pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a přepínání pásem v reálném čase pro lepší funkcionalitu. Asistence další osoby, která hlídá letadlo, je nezbytná. Letadlo by neměl letět mimo oční dosahu této osoby.

  Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný slovenský návod k použití.

  Možnost odpočtu DPH.

  Více o modelu Mavic Pro si můžete přečíst na našem blogu zde.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • koukněte na kompletní videorecenzi Mavica 2 Pro s ukázkami a porovnáním s Mavicam 2 zoom a Mavicam Air

   Zobrazit video recenzi