DJI Mavic 2 Zoom (CP.MA.00000014.01)

90 %

Popis produktu

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ne
Interní paměť
8 GB
Integrované GPS
ano
Výška
84 mm
Maximální rozlišení videa
4K
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
5.8 GHz
Délka
322 mm
Hmotnost
905 g
Maximální doba letu
31 min
Integrovaná kamera
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Digital24.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Tento dron jsem si vybral na zaklade osobnich zkusenosti s predchozim modelem, je skutecne chytrejsi, tissi, funkce zoomu nema konkurenci. Zpracovani spickove, kazdy uzel funguje jak ma, ovlaladni plno napoved pro nezkusene.
  Jen cestina tomu chybi.

 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Výborné ovládání, ochrany před překážkami, obraz je ostrý, zoom naprosto skvělý. Gimbal funguje perfektně, při zastavení na videu nepoznáte, že to není fotka, jen třeba podle jedoucích aut v dosahu nebo ohýbajících se větví při větru. Při zatáčení stroj setrvačností trochu "klouže", proto je s tím potřeba počítat při vyhýbání se případným překážkám, ochrana do boku při běžném letu není zapnutá.

 • , zakoupeno v www.sportovnikamera.eu

  Doporučuje produkt

  100 %
  • super stroj
  • doba letu
  • kamera-zoom
  • dosah
  • dobře ovladatelný
  • cena

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ne
Interní paměť
8 GB
Integrované GPS
ano
Výška
84 mm
Maximální rozlišení videa
4K
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
5.8 GHz
Délka
322 mm
Hmotnost
905 g
Maximální doba letu
31 min
Integrovaná kamera
ano

Popis produktu

Naším snem vždy bylo vytvořit skutečný dron, který spojuje technologie, inženýring a potřeby leteckého fotografa. Dron, který obsahuje všechny pokročilé technologie DJI a je schopen od základu změnit možnosti letecké fotografie. Zkonstruováním Mavica 2 se nám tento sen splnil.

S větším nadhledem 10-bit Dlog-M Barevný profil  

Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M barevný profil s vyšším dynamickým rozsahem pro větší flexibilitu při postprodukci. Systém rozeznává rekordní 1 miliardu barev (oproti 16 milionům barev zachycených tradičními 8-bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce, zároveň máte větší prostor při postprodukci.

Mavic 2 Zoom

Dynamické perspektivy, o tom je Mavic 2 Zoom, který je poháněný 1/2.3-palcovým 12-megapixelovým s 2x optickým zoomem (24-48 mm). (pozn. 4) Zachycuje vše od širokoúhlých po středně dlouhé záběry a nabízí tak ještě více kreativních možností.

Expresivnější středně dlouhé záběry 48mm teleobjektiv oproti 24mm širokoúhlému objektivu komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu. (pozn. 4) Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější a filmovější záběry.

Bezstarostná cesta za záběrem

Během natáčení FullHD videa vám 4x bezeztrátový zoom (včetně 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohled na vzdálenější subjekty, unikátní záběry tak lze pořídit z větší vzdálenosti. Tato možnost pomáhá udržet bezpečnou vzdálenost od budov, vozidel, zvířat a lidí.

Rychlé a přesné ostření

Hybridní automatické ostření Mavica 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastní detekci pro vyšší přesnost ostření a o 40% zvýšenou rychlost ostření oproti předchozímu modelu. Sledovací systém automatického ostření zajišťuje, aby byly subjekty jasné a ostré při zvyšování a snižování ohniskové vzdálenosti.

Zoomování během letu

Dolly Zoom (kolejnicový zoom) je novou funkcí QuickShot Mavica 2 Zoom a nabízí zcela novou perspektivu plně zabudovanou v dronu. Dolly Zoom automaticky ostří za letu, dodává tak vašemu videu intenzivní efekt deformace. Při manuálním řízení můžete sami nastavit vhodnou rychlost ostření pro dosažení ještě kreativnějšího záběru.

Fotografie super resolution

Mavic 2 Zoom disponuje zcela novou funkcí Super Resolution – přednost kterou si krajinářská fotografie s živými detaily zaslouží. Během fotografování s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24mm, (pozn. 4) kamera svým teleobjektivem zachytí a složí devět fotografií, výsledkem je 48-megapixelová fotografie s vysokým rozlišením. V porovnání s běžnými panaramaty si fotografie Super Resolution zachovávají původní vzhled subjektů s přesnější kompozicí.

Kamerový systém

Natáčejte Jako Profesionál

Obě kamery Mavica 2 využívají nejnovější technologii 3-osé stabilizace DJI, (pozn. 4) která zajišťuje plynulé, stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

Hyperlapse

Rozlučte se komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letoun automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám tak vytvářet profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích, vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů) (pozn. 7), Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci.

HyperLight

Rozjasněte svůj svět s funkcí HyperLight, která vylepšuje fotografie pořízené za snížených světelných podmínek a zároveň výrazně snižuje šum.

Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu

Obě verze natáčí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. (pozn. 8) Videa kódovaná v H.265/HEVC tak zachycují o 50% více informací než videa kódovaná v H.264/AVC, videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů.

OcuSync 2.0 systém přenosu videa

Prosnulé technologie

Výkon technologie přenosu videa OcuSync 2.0 je výrazně navýšen díky zlepšení přenosové vzdálenosti, kvality videa a díky ochraně proti rušení a nabízí vám tak nevídanou kontrolu.

Vznášejte se s jasným výhledem

Zcela nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video přenos až na neuvěřitelných osm kilometrů (pozn. 1), umožňuje vám tak létat dál bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě přímo z cache. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez potřeby manuálního stahování. 2.4 až 5.8 GHz

Automatické přepínání v reálném čase (pozn. 9)

Mavic Pro spoléhá na přenos na frekvenci 2.4 GHz; frekvenci běžně zarušenou celou řadou bezdrátových zařízení. Mavic 2 je však díky automatickému přepínání mezi pásmy 2.4 GHz a 5.8 GHz schopen vysílat ten nejkvalitnější signál – nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušením. (pozn. 9)

Rychlé stahování, nízká prodleva

OcuSync 2.0 nabízí teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální prodlevu 120 ms, přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově lepší.

Letová Bezpečnost - Výkonný, Ale Bezpečný

Po bezpočtu hodin vývoje a testování byl Mavic 2 optimálně přestavěn a dosahuje tak vyšší rychlosti, nižší spotřeby a hluku. Tyto jemné ale významné úpravy společně se systémem FlightAutonomy zaručují plynulejší a tišší let s vyšší bezpečností.  - Rychlejší 72 kmh Max. Rychlost (pozn. 10)

Přepracované tělo letounu disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o 19% nižší než u Mavica Pro. - Delší 31-Min Max. Letový Čas

Delší letový čas nabízí více kreativních možností. - Tišší

Tichá konstrukce

Sinusoidní FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let a zbaví vás obav z vyrušení vašeho okolí.  

Všesměrové Vnímání Překážek

Systém FlightAutonomy byl vylepšen a nyní zahrnuje všesměrové vnímání překážek. Poprvé se tak na dronu DJI vyskytují překážková čidla na všech stranách letounu pro zvýšení bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy pouze poskytuje určitou ochranou ve specifických prostředích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s Mavicem 2 pozor na vaše okolí a dbejte pokynů a upozornění aplikace.  

Dopředu

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 20 metrů. Detekovatelný rozsah je 20-40 metrů (o 33% širší než Mavic Pro). Duální obrazová čidla jsou také schopna detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 50.4 kmh (o 40% efektivnější než Mavic Pro).

Dolu

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 11 metrů. Detekovatelný rozsah je 11-22 metrů. Infračervený systém pro vnímání umožňuje přesné měření vzdálenosti až na 8 metrů. Letoun přesně visí do výšky 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněna přídavná světla, která pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

Doleva a Doprava

Systém vnímání překážek je schopen detekovat překážky v rychlosti do 28.8 kmh, zvyšuje tak bezpečnost letu jak v režimu ActiveTrack tak Tripod.

Dozadu

Duální systém vnímání překážek je schopen přesně měřit vzdálenosti až na 16 metrů a je schopen detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 43.2 kmh. Detekovatelný rozsah je 16-32 metrů.

Nahoru

Infračervený systém pro vnímání překážek.

Přesné měření na vzdálenost až 8 metrů.  

Inteligentní

Snadné Ovládání

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentními režimy pro natáčení je Mavic 2 schopen vytvářet kreativní letecké záběry a je dostupný uživatelům všech úrovní.  

ActiveTrack 2.0

Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2.0 posune váš zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.  

Přesné rozeznávání

Dříve se ActiveTrack primárně spoléhal na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat subjekt. Mavic 2 nyní s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozměrný obraz okolního prostředí pomocí hlavní kamery a předních duálních obrazových čidel, zvyšuje tak přesnost rozeznávání.  

Predikce trajektorie

Algoritmy pro predikci trajektorie pomáhají subjekt sledovat i když je dočasně skrytý za překážkou.  

Sledování ve vysoké rychlosti

V otevřených prostorách bez překážek může Mavic 2 sledovat rychle se pohybující subjekty, jako jsou například auta nebo lodě, do rychlosti 72 kmh. (pozn. 11)  

Vnímání překážek

Během sledování subjektu si Mavic 2 plánuje cestu ve své 3D mapě okolního prostředí. Zátímco Mavic 2 bez přerušení natáčí, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám před a za sebou.  

Panoramata

Mavic 2 podporuje čtyři panaramatické režimy Sphere, 180°, Horizontal a Vertical.  

Letecká fotografie jednoduše

K dispozici je řada intuitivních režimů pro více kreativních možností.  

POI 2.0

Point of Interest (POI) 2.0

Díky technologiím pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS, je přelet do středu kruhu před natáčením po kružnici minulostí. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow jako nikdy dřív, a umožňuje vám subjekty oblétat a natáčet snadno a jednoduše.  

Waypoint 2.0 (pozn. 7)

Díky Waypoint 2.0 letoun nepotřebuje létat na přesný bod natáčení pro označení bodů. Zvolením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánovat letovou trasu snadno a rychle a uložit si ji pro další let.  

Standardní dálkový ovladač

Standardní dálkový ovladač nabízí až 135 minut provozu na jedno nabití. Disponuje ergonomickou skládací konstrukcí s odnímatelnými páčkami, lze jej tak pohodlně přenášet a snadno skladovat. Nová konstrukce je vhodnější pro oblíbené chytré telefony a nabízí příjemnější ovládání.  

Řada DJI Goggles

Brýle řady DJI Goggles (pozn. 13) se s Mavicem 2 propojují bezdrátově pomocí OcuSync. Uživatelé si nyní mohou vychutnat vylepšený zážitek s nižší prodlevou a čistším 1080p přenosem na vzdálenost až 8 km. (pozn. 1) V režimu Head Tracking je ovladatelný rozsah osy otáčení stabilizovaného závěsu kamery -75° až +75° pro ještě více pohlcující zážitek z létání.  

KlíčovÉ VLASTNOSTI

Mavic 2 Zoom Kamera s 2x Optickým Zoomem 8 km 1080p Video Přenos  (pozn. 1) 31-min Max. Letový Čas  (pozn. 2)

Všesměrové Vnímání Překážek  (pozn. 3)

Hyperlapse  

Mavic 2 Zoom 24-48 mm Kamera s Optickým Zoomem

Maximální Flexibilita 12 MP 1/2.3" CMOS Snímač 48 MP Super Resolution Fotografie 4x Bezeztrátové Zoom FHD Video

Kolejnicový Zoom  

Poznámky 1. Bez překážek a okolního rušení, v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu je orientační hodnota síly signálu. S dronem vždy udržujte oční kontakt, pokud to předpisy nepovolují jinak. 2. Zaznamenáno při konstantní rychlosti 25 kmh v bezvětří. Letový čas se může lišit po povětrnostních podmínek a podle použitých letových režimů. 3. Všesměrové vnímání překážek zahrnuje vnímání vpravo/vlevo, nahoru/dolu a vpřed/vzad. Vnímání vlevo/vpravo je dostupné pouze v režimech ActiveTrack a Tripod. 4. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost k 35 mm. 5. HNCS bylo vyvinuto, aby nabídlo jediný barevný profil, který optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah barev a lepší kontrast celé řadi subjektů. Standardní barevné profily většinou nezvládají zachytit všechny jemné nuance přirodních barev různých subjektů a aplikují silný nebo slabý efekt na zvýraznění tónů. 6. Kameru můžete po zakoupení vyměnit. Tato služba není v tento moment dostupná. Detaily budou brzdy zveřejněny. 7. Brzy dostupné. 8. Maximální datový tok pro 3840x2160 při 30 fps. 9. Kvůli místním nařízením není v některých zemích povolen přenos v pásmu 5.8 GHz. 10. Zaznamenáno ve režimu Sport v bezvětří při hladině moře. 11. Mavic 2 nevnímá překážky při letu ve vysoké rychlosti (sledování ve vysoké rychlosti a Sport režim). 12. Dostupné pouze u Mavic 2 Zoom. 13. DJI Goggles podporují pouze pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporují jak pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a přepínání pásem v reálném čase pro lepší funkcionalitu. Asistence další osoby, která hlídá letoun, je nezbytná. Letoun by neměl letět mimo oční dosah této osoby.  

Na tento produkt je poskytována profesionální podporu, autorizovaný záruční ai pozáruční servis a Součásti balením je plnohodnotný slovenský návod na použitím.   

Mavic 2 Zoom kamera

 • Senzor: 1 / 2.3 "CMOS
 • Efektivní rozlišení: 12 milionu
 • Objektiv FOV: cca 83 ° (24 mm); cca 48 ° (48 mm)
 • Ekvivalent 35 mm: 24-48 mm
 • Clona: f / 2.8 (24 mm) -f / 3.8 (48 mm)
 • Rozsah ostření: 0,5 m - ∞
 • ISO Video: 100-3200
 • photo: 100-1600 (auto)

          100-3200 (manuál)

 • Uzávěrky Elektronická: 8-1 / 8000s
 • Velikost obrazu: 4000 × 3000
 • Fotografické módy: Jeden snímek
 • Sériové snímání: 3/5/7 snímků
 • Auto Bracketing (AEB): 3/5 snímek s odstupem 0,7 EV Bias
 • Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30 / 60s  RAW: 5/7/10/15/20/30 / 60s)
 • Video rozlišení 4K: 3840 × 2160 24/25 / 30p
 • 2.7km: 2688 × 1512 24/25/30/48/50 / 60p
 • FHD: 1920 × 1080 24/25/30/48/50/60 / 120P
 • Maximální datový tok videa: 100Mbps
 • Barevné profily: D-Clinelike
 • Podporované systémy souborů: FAT32 (≤ 32 GB)

                                              exFAT (> 32 GB)

 • Fotografické formáty: JPEG / DNG (RAW)
 • Video formáty: MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

 

Model

 • Vzletová hmotnost Mavic 2 Pro: 907 g
 • Mavic 2 Zoom:  905g
 • Rozměry Složený model:  214 × 91 × 84 mm (délka x šířka x výška)
 • Rozložený:  322 × 242 × 84 mm (délka x šířka x výška)
 • Úhlopříčná velikost: 354 mm
 • Maximální rychlost stoupání: 5 m / s (S-mode)

                                          4 m / s (P-mode)

Maximální rychlost klesání: 3 m / s (S-mode)                                         3 m / s (P-mode)

 • Maximální rychlost (při hladině moře, bezvětří): 72 km / h (S-mode)
 • Maximální provozní výška nad hladinou moře: 6000 m
 • Maximální letový čas (bezvětří): 31 minut (při stálé rychlosti 25 km / h)
 • Maximální čas visení (bezvětří): 29 minut
 • Maximální dolet (bezvětří): 18 km (při stálé rychlosti 50 km / h)
 • Maximální odpor vzduchu: 29-38 km / h
 • Maximální úhel klopení: 35 ° (S-mode, s dálkovým ovladačem) 25 ° (P-mode)
 • Maximální úhlová rychlost: 200 ° / s
 • Rozsah provozní teploty: -10 ° C - 40 ° C
 • Provozní frekvence: 2.400 - 2.483 GHz

                             5.725 - 5.850 GHz

 • Výkon vysílače (EIRP): 2.400 - 2.483 GHz
 •                                   FCC: ≤26 dBm
 •                                  CE: ≤20 dBm
 •                                  SRRC: ≤20 dBm
 •                                  MIC: ≤20 dBm

                                 5.725-5.850 GHz

 •                                  FCC: ≤26 dBm
 •                                  CE: ≤14 dBm
 •                                  SRRC: ≤26 dBm

                                 GNSS GPS + GLONASS

Rozsah přesnosti visení Vertikálně: ± 0.1 m (když je aktivní vizuální půjčování)                                                    ± 0.5 m (s GPS půjčování)                                Horizontálně: ± 0.3 m (když je aktivní vizuální půjčování)                                                    ± 1.5 m (s GPS půjčování)

Vnitřní úložiště: 8 GB  

Výkyvný závěs

 • Mechanický rozsah: -135-45 ° Pan: -100-100 °
 • Ovladatelný rozsah: -90-30 ° Klonění: -75-75 °
 • Stabilizace: 3-osá (klopení, klonění, otáčení)
 • Maximální ovladatelná rychlost (klopení): 120 ° / s
 • Úhlový rozsah vibrací: ± 0.01 ° (Mavic 2 Pro)

                                 ± 0.005 ° (Mavic 2 Zoom)  

Dálkový ovladač

 • Provozní frekvence: 2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
 • Maximální vzdálenost přenosu (bez prekázek a okolního rušení): 2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
 •                                                                                               FCC: 8000 m
 •                                                                                               CE: 5000 m
 •                                                                                               SRRC: 5000 m
 •                                                                                               MIC: 5000 m
 • Rozsah provozní teploty: 0 ℃ - 40 ℃
 • Výkon vysílače (EIRP): 2.400 - 2.483 GHz
 •                                   FCC: ≤26 dBm
 •                                   CE: ≤20 dBm
 •                                   SRRC: ≤20 dBm
 •                                   MIC: ≤20 dBm

                                  5.725-5.850 GHz

 •                                   FCC: ≤26 dBm
 •                                   CE: ≤14 dBm
 •                                   SRRC: ≤26 dBm
 • Baterie: 3950 mAh
 • Provozní proud / napětí: 1800 mA ⎓ 3.83 V
 • Velikost podporovaných mobilních zařízení:                                                                                                             Maximální délka: 160 mm;                                                                                                                   Maximální tloušťka: 6,5-8,5 mm
 • Podporované typy USB portů: Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

 

Inteligentní pohonný akumulátor

Kapacita: 3850 mAh

Napětí 15,4 V

Maximální nabíjecí napětí 17,6 V

Typ LiPo 4S

Energie 59,29 Wh

Hmotnost 297 g

Rozsah nabíjecích teplot 5 ℃ - 40 ℃

Maximální nabíjecí výkon 80 W  

Systém detekce překážek

Systém detekce - Všesměrový snímáním překážek [1]

 • Přední: Rozsah přesného Měření: 0,5 - 20 m
 •            Detekovatelné rozsah: 20 - 40 m
 •            Efektivní rychlost pro vnímáním: ≤ 14m / s
 •            FOV: Horizontální: 40 °, vertikální: 70 °
 • Zadní: Rozsah přesného Měření: 0,5 - 16 m
 •           Detekovatelné rozsah: 16 - 32 m
 •           Efektivní rychlost pro vnímáním: ≤ 12m / s
 •           FOV: Horizontální: 60 °, vertikální: 77 °
 • Horní: Rozsah přesného Měření: 0,1 - 8 m
 • Dolní: Rozsah přesného Měření: 0,5 - 11 m
 •           Detekovatelné rozsah: 11 - 22 m
 • Postranní: Rozsah přesného Měření :: 0.5 - 10 m
 •                Efektivní rychlost pro vnímáním: ≤ 8m / s
 •                FOV: Horizontální: 80 °, vertikální: 65 °
 • Provozní prostředí:                                                                                                                         Přední, zadní a boční: Povrchy s čitelným vzorem a odpovídajícím osvětlením (lux> 15)
 • Horní: Detekuje povrchy s difúzní odrazivosti (> 20%) (stěny, stromy, Lidé, etc.)
 • Dolní: Povrchy s čitelným vzorem a odpovídajícím osvětlením (lux> 15)

          Detekuje povrchy s difúzní odrazivosti (> 20%) (stěny, stromy, Lidé, etc.)  

Nabíječ

 • Vstup: 100-240 V, 50/60 Hz, 1.8A
 • Výstup: Hlavní: 17.6 V ⎓ 3.41 A nebo 17.0 V ⎓ 3.53 A USB: 5 V⎓2 A
 • Napětí: 17.6 ± 0.1 V
 • Jmenovitý výkon: 60 W

 

Aplikace

 • Systém přenosu videa: OcuSync 2.0
 • Název: DJI GO 4
 • Latence (závisí na mobilním zařízení a prostředí, kde je dron provozován): 120 - 130 ms
 • Max Live View Bitrate: 40Mbps
 • Požadované operační systémy: iOS 9.0 nebo novější a Android 4.4 nebo novější

 

Podporované SD karty

Podporovány jsou karty Micro SD do kapacity 128 GB a rychlosti čtení / zápisu do UHS-I Speed Grade 3    

Upozornění: Všesměrové snímání překážek zahrnuje snímání překážky vlevo / vpravo, nahoru / dolů a dopředu / dozadu.

Snímání směru doleva / doprava je k dispozici pouze v režimu ActiveTrack nebo Tripod.

Všesměrové snímání překážek nepokrývá celý obvod 360 °. Systém levého a pravého snímání překážek funguje pouze v určitých režimech a prostředích.

Záruka DJI se tak nevztahuje na nárazy způsobené nárazem při letu vpravo nebo vlevo, i když je aktivován režim ActiveTrack nebo Tripod.

Abyste zajistili bezpečnost, vždy věnujte pozornost svému okolí a všem upozorněním v ovládací aplikaci.

Tyto technické specifikace produktu jsou založeny na testech provedených s nejnovějším firmware. Aktualizace firmwaru mohou zvýšit výkon, proto se doporučuje vždy aktualizovat na nejnovější firmware.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
90 %
průměr z 10 hodnocení
5
9 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×
 • Test

  Zobrazit video recenzi

 • , zakoupeno v Digital24.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Tento dron jsem si vybral na zaklade osobnich zkusenosti s predchozim modelem, je skutecne chytrejsi, tissi, funkce zoomu nema konkurenci. Zpracovani spickove, kazdy uzel funguje jak ma, ovlaladni plno napoved pro nezkusene.
  Jen cestina tomu chybi.

 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Výborné ovládání, ochrany před překážkami, obraz je ostrý, zoom naprosto skvělý. Gimbal funguje perfektně, při zastavení na videu nepoznáte, že to není fotka, jen třeba podle jedoucích aut v dosahu nebo ohýbajících se větví při větru. Při zatáčení stroj setrvačností trochu "klouže", proto je s tím potřeba počítat při vyhýbání se případným překážkám, ochrana do boku při běžném letu není zapnutá.

 • , zakoupeno v www.sportovnikamera.eu

  Doporučuje produkt

  100 %
  • super stroj
  • doba letu
  • kamera-zoom
  • dosah
  • dobře ovladatelný
  • cena
 • , zakoupeno v www.sportovnikamera.eu

  90 %

  ok

 • , zakoupeno v djitelink.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Rychlé a profesionální jednání, příjemné prostředí a lidé
 • koukněte na kompletní videorecenzi Mavica 2 Pro s ukázkami a porovnáním s Mavicam 2 zoom a Mavicam Air

  Zobrazit video recenzi

 • Koukněte na recenzi a srovnání s modely Mavic Air a Mavic 2 Pro :)

  Zobrazit video recenzi

 • , zakoupeno v djitelink.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalita
  • Velmi funkční dron s ochrannými čidly
  • Spolehlivost od firmy Dji
  • Kompaktní dron
  • Doba letu a dolet
  • ZOOM
  • Cena

  Možná rachlejší reakce na sledovaný objekt. Při lyžování nebo jízdě na kole se stratí objekt z kamery a zastavi se. Tudiž je vše na rukách obsluhy.
  Jinak jsem s dronem naprosto spokojen! Zajímavá hračička. Doporučuji!