DJI Mavic 3 CP.MA.00000447.01

67 %

Popis produktu

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ne
Interní paměť
8 GB
Výška
107.7 mm
Maximální rozlišení videa
5.1K (5120x2700)
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
5.8 GHz
Ovládání pomocí aplikace
ano
Hmotnost
895 g
Maximální doba letu
46 min
Integrovaná kamera
ano
Návrat domů
ano

Recenze

 • , zakoupeno v DronPro

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalita

  Dji je TOP kvalita

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ne
Interní paměť
8 GB
Výška
107.7 mm
Maximální rozlišení videa
5.1K (5120x2700)
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
5.8 GHz
Ovládání pomocí aplikace
ano
Hmotnost
895 g
Maximální doba letu
46 min
Integrovaná kamera
ano
Návrat domů
ano

Popis produktu

DJI Mavic 3

Kvalita nade vše

Mistrovská díla na Vás čekají 4/3 CMOS Hasselblad kamera 5.1K Apple ProRes

Sledování překážek

Zachyťte legendární záběry s kamerou Hasselblad s 4/3 CMOS senzorem a užijte si plynulý a hladký let s rozpoznáváním překážek. Každé vylepšení na Mavic 3 představuje nový standard toho, co všechno může být letecká fotografie. Létejte s dronem Mavic 3 a objevujte kvalitu nade vše.  

Hasselblad L2D-20c Camera

Dědictví pokračuje: Ikonická švédská značka Hasselblad upravila svou L2D-20c kameru pro leteckou fotografii pro DJI Mavic 3. Přísné standardy značky Hasselblad jsou aplikovány jak na výkon hardwaru, tak na softwarové algoritmy, což posouvá kvalitu obrazu na úplně novou úroveň. 4/3 CMOS Hasselblad kamera 20MP fotografie 12.8 Stop dynamického rozsahu f/2.8-f/11 upravitelná clona

Ohnisková vzdálenost ekvivalentní 24 mm 

Vision Detection Auto Focus (VDAF)  

Zjistěte vice o ikonických kamerových technologiích značky Hasselblad: 4/3 CMOS - Větší senzor nepřináší pro Mavic 3 jen vyšší rozlišení a dynamický rozsah, dokonce ale snižuje šum ve špatných světelných podmínkách. 12.8 Stop dynamického rozsahu - 4/3 CMOS sensor přichází s 12.8-stopami dynamického rozsahu pro lepší uchování detailů ve stínech a světlech, což posouvá obraz na úplně novou úroveň.

Nastavitelná clona - Nastavitelná clona je k dispozici, aby byla dostupná fotografům v širokém spektru různých světelných podmínek.

Široké 84° FOV - Vážící pouhých 12,5 gramů, tento 24mm objektiv s automatickým ostřením má FOV 84° pro zachycení více detailů s křišťálovou ostrostí.

Vision Detection Auto Focus (VDAF) - Hasselblad kamera na Mavic 3 poskytuje technologii VDAF, která funguje s několika senzory na využití dat o vzdálenosti a optimalizaci rychlosti ostření.

Hasselblad Natural Colour Solution - Mavic 3 nabízí známé Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS), které je výsledkem desetiletí zkušeností s fotografováním. Toto zajišťuje živě přesné přirozené barvy, které vypadají úžasně i bez presetů a úprav.  

Zjistěte více o HNCS:

Není potřeba žádných úprav - Spoléhat se na komplexní post-processing nebylo nikdy součástí filozofie Hasselblad. Od pixelů na senzoru, HNCS zajistí přirozené a vysoce přesné barvy, ať už natáčíte kdekoliv.

Kalibrace na úrovni pixelů - Abychom zajistili, že DJI Mavic 3 bude zaznamenávat barvy se stejnou kvalitou jako to dělají ostatní Hasselblad kamery, L2D-20c používá stejné vysoké standardy, s každým pixelem zkalibrovaným a zabudovanou HNCS.

Přesné barvy - RGB barevná data zachycena senzorem se konvertují pomocí unikátního Hasselblad algoritmu tak, abychom dosáhli nejlepších přírodních barev v každé scéně.  

Profesionální specifikace pro video 5.1K rozlišení videa

DCI 4K/120fps

Apple ProRes 422 HQ [1] 10-bit D-Log barevný profil

Mavic 3 využívá svůj profesionální obrazový výkon pro nahrávání videí ve vysokém rozlišením a snímkovací frekvenci. Jeho kamera také nahrává až 1 miliardu barev díky 10-bitovému D-Log profilu, který nabízí přirozené barvy a pokročilou flexibilitu v úpravě a color gradingu.

Mavic 3 Cine podporuje Apple ProRes 422 HQ kódování s maximální rychlostí 3,772 Mbps.[1]

Také podporuje zabudované 1TB SSD a 10Gbps superrychlý kabel na přenos dat pro profesionální tvorbu.  

Tele kamera  28x Hybridní Zoom -162mm, f/4.4

Režim prozkoumávání - Unikátní tele kamera dělá Režim prozkoumávání tím perfektním režimem na zmapování a plánování trasy. Když jsou subjekty nebo scény daleko, použijte tele kameru pro přiblížení a ušetřete si čas. Můžete ji použít i na nahrávání objektů že vzdálenosti bez toho, abyste rušili scénu.  

Bezpečnost letu

Mnohosměrná detekce překážek - Pokročilé funkce na DJI Mavic 3 Vám dovolí se plně věnovat zachycení toho nejlepšího záběru. Několik širokoúhlých vision senzorů spolupracuje s výpočetním procesorem, aby se precizně vyhnuly překážkám ve všech směrech.

Pokročilý RTH (Návrat domů) - Ukončete každý let v klidu díky Pokročilému RTH, který dovoluje Mavicu 3 automaticky určit optimální cestu zpět na bod vzletu a pomáhá mu se bezpečně vrátit. Když jej zapne uživatel a nebo se zapne automaticky kvůli ztrátě signálu, Mavic 3 se může snadno vrátit na bod, odkud vzlétl.  

Užijte si let

APAS 5.0

Létání s dronem Mavic 3 je také mnohem zábavnější díky nahrávání, které již není rušeno překážkami po cestě. Mavic 3 při letu kontinuálně detekuje překážky ve všech směrech, které rychle a hladce překonává. Užijte si Váš let bez strachu ze srážky, i když létáte v komplikovaném prostředí. Nahrávejte skvělé záběry i s překážkami v cestě.  46 minut - prodloužená doba letu

Proveďte každý krok od plánování po kompozici a ještě k tomu si natočte Hyperlapse, vše během jednoho letu. Odolnost vůči větru Mavicu 3 je o 50 % silnější než u jeho předchůdců, a to díky efektivnějšímu systému motorů a baterii s vysokou kapacitou, která dobu letu prodlužuje až na neuvěřitelných 46 minut. 15 km - Dosah přenosu videa [2]

S přenosem až na vzdálenost 15 km létá Mavic 3 nejen dál, ale také vysílá stabilnější signál

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
67 %
průměr z 3 hodnocení
5
1 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×
 • , zakoupeno v DronPro

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalita

  Dji je TOP kvalita

 • Test

  Zobrazit video recenzi