DJI Mavic Mini (CP.MA.00000121.01)

89 %

Popis produktu

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ano
Integrované GPS
ano
Výška
55 mm
Maximální rozlišení videa
2.7K (2704x1520)
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
2.4 GHz
Délka
140 mm
Ovládání pomocí aplikace
ne
Hmotnost
249 g
Maximální doba letu
30 min
Integrovaná kamera
ano
Návrat domů
ano

Recenze

 • , zakoupeno v MobilníRežisér.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Podle recenzi skorepina dronu z DJI Mavic Mini 2, taktez motory, kamera z dronu DJI Mavic mini 1.

  Zatim jsem jej nemohl vyzkouset, protoze podle informaci z manualu je mobilni aplikace DJI Fly pro Android vyssi nez verze 6 a vyssi kompatibilni u vsech mobilu. Neni tomu tak.
  Aplikaci neni mozno nainstalovat na velke mnozstvi telefonu i s vyssi verzi Androidu. Takze ted mam drona, ale nemuzu s nim letat, protoze muj telefon s Androidem 8 neco neni podporovan. Takze se bavim tim, ze po bazarech hledam mobil, ktery dovoli nainstalovat aplikaci DJI Fly a tim i jeho pouziti. Samozrejme jsem se pokousel instalovat aplikaci z firemnich stranek DJI ve verzi dostupne, to jest 1.6.1. Zkousel jsem i starsi verzi 1.5.10 a vysledek je stejny. Takze podtrzeno a shrnuto, pokud neni vas mobil kompatibilni s apkou DJI Fly, jste nahrani a budete muset jako ja zkouset mobily ktere to umi a navysite investici o tisice korun. Jsem kurwa nasrany a nepricetny, protoze budu muset hledat mobil, ktery to bude umet ovladat.

 • , zakoupeno v MALL.CZ

  Nedoporučuje produkt

  10 %
  • S produktem nejsou žádné problémy
  • Obsah balení neodpovídá nabídce

  Obchod Mall.cz má na svých stránkách uvedeno, že v obsahu balení bude přepravní pouzdro a krabička do zásuvky. V obsahu balení to nebylo a obchod nekomunikuje. Kupoval jsem to kvůli tomu a nemám žádnou odpověď. !!

 • , zakoupeno v Megapixel.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • absence jakéhokoli návodu na použití v češtině

Parametry produktu

Bluetooth
ne
Wi-Fi
ano
Integrované GPS
ano
Výška
55 mm
Maximální rozlišení videa
2.7K (2704x1520)
Ovládání pomocí ovladače
ano
Online přenos videa
ano
Frekvence
2.4 GHz
Délka
140 mm
Ovládání pomocí aplikace
ne
Hmotnost
249 g
Maximální doba letu
30 min
Integrovaná kamera
ano
Návrat domů
ano

Popis produktu

 

MENŠÍ - LEHČÍ - LEPŠÍ  

Kompaktní a přenosný

Mavic Mini váží méně než 250 gramů, je tedy téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů, což pro mnoho zemí znamená létat bez potřebných povolení a restrikcí. Například ve Spojených státech a Kanadě můžete létat s Mavic Mini, aniž byste museli registrovat dron u vlády. [1]

Snadné použití

Nová aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský způsob jak efektivně vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí na displej. Aplikace nabízí také výuku letu, funkci, která vám pomůže začít létat s Mavic Mini rychle a bezpečně.

Bezpečné létání

Mavic Mini je vybaven 360° ochranou vrtulí, která plně chrání vrtule a zvyšuje tak bezpečnost letu. [5] Díky svému systému snímání obrazu a GPS modulu může Mavic Mini létat i stát na místě [4] jak uvnitř, tak i venku.

Snadno použitelné šablony

Aplikace DJI Fly nabízí celou řadu střihových šablon, které vytvářejí úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci, kteří nemají žádné střihové zkušenosti, se z kteréhokoli okamžiku mohou stát známým filmařem na sociálních médií.

Vytvářejte hladké a živé snímky

Proměňte každou chvíli v umělecké dílo. Mavic Mini podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7K Quad HD video. Tří-osá stabilizace vyrovná veškeré chvění dronu a kamery a zajišťuje jasné a velmi plynulé záběry.

Dálkový ovladač

Dálkový ovladač s vyhrazenou frekvencí udržuje přenos videa s nízkou odezvou a ve vysokém rozlišení až do vzdálenosti 2 km.[3] Odnímatelné řídící páky lze snadno uložit do dálkového ovladače pro větší přenositelnost.

Prodloužená doba letu

Právě díky hmotnosti lze zůstat ve vzduchu mnohem déle než jiné konkurenční drony. Užijte si až 30 minut letu s plně nabitou baterií. [2]  

Filmování je jednoduché  

QuickShots

Složité záběry jsou snadnější než kdy jindy. Záběry, které vypadají, jako by pocházely z hollywoodského filmového plátna, jsou vytvořeny jen díky režimu QuickShot Mavic Mini, mezi něž patří Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrat váš QuickShot a Mavic Mini provede během nahrávání propracovaný přednastavený pohyb. Vezměte si Vaše automaticky vygenerované krátké video a okamžitě jej sdílejte s přáteli na sociálních sítích.

Režim CineSmooth

Zpomalte letovou rychlost a pohyby Mavic Mini a zvyšte tak úroveň přesnosti a stability. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorách.

Objevte oblíbená místa

Najděte scénická místa pro fotografování ve vašem okolí. Aplikace DJI Fly poskytuje uživatelům integrovaný přístup k SkyPixel, platformě sociálních médií , aby mohli sdílet své letecké fotografie a videa. Prohlížejte si fotografie a videa ostatních a sdílejte své vlastní, nebo objevujte oblíbená místa pro zajímavou leteckou fotografii ve vaší oblasti. [6]  

Příslušenství  

Nabíjecí HUB [7]

Nabíjecí rozbočovač může nabíjet postupně až tři baterie. Lze jej také použít k ukládání a přepravě baterií a dokonce i jako power banku pro nabíjení mobilních zařízení.

DIY Creative Kit [8]

Sada obsahuje nálepky a barevné značky díky kterým bude váš Mavic Mini jedinečným.

Nabíjecí základna [8]

Při nabíjení pomocí této pohodlné základny nabíjení předvést zařízení Mavic Mini.

DJI Mini Bag

Sbalte si Mavic Mini a nabíjecí HUB do tašky přes rameno, která je ideální pro každodenní použití.

Snap adaptér [8]

Díky tomuto adaptéru můžete na Mavic Mini zavěsit celou řadu dalšího kompatibilního příslušenství. [9]

Držák vrtulí [8]

Tento lehký držák vrtulí chrání vrtule Mavic Mini před poškozením během přepravy. Může být také použit k připevnění zařízení Mavic Mini k vašemu baťohu nebo opasku.  

Obsah balení:

 • DJI Mavic Mini
 • Dálkový ovladač
 • 1x akumulátor
 • 8x vrtule
 • 3x kabel pro připojení mobilního telefonu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
 • Kryt stabilizátoru
 • Komunikační kabel micro USB
 • Ovladací kniply (2x pár)
 • Náhradní šrouby
 • Šroubovák

 

Poznámky: 1. Vzletová hmotnost zahrnuje dron i baterii. Před použitím zkontrolujte všechna příslušná pravidla a předpisy a vždy létejte bezpečně v blízkosti ostatních. 2. Měřeno při konstantní rychlosti 14 km/h za ideálních podmínek bez větru. 3. 4 km pro model vyhovující FCC (MT1SS5) a 2 km pro model vyhovující CE (MT1SD25). Měření byla prováděna v prostředí bez rušení. 4.  vyžaduje nereflexní, rozeznatelné povrchy a odpovídající osvětlení. K dispozici ve výškách od 0,5 do 30 m. Svislá a vodorovná přesnost polohování je v rozmezí ± 0,1 m. 5. Fly More Combo sada zahrnuje 360​​° ochranu vrtulí. 6. Všechna místa letu zobrazená funkcí Fly Spots jsou založena na dobrovolně sdílených značkách polohy od uživatelů SkyPixel. DJI nikdy neshromažďuje ani nesdílí uživatelská data bez souhlasu uživatele. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů společnosti DJI naleznete na této webové stránce. Vždy, když létáte, zkontrolujte a dodržujte příslušná pravidla. 7. Fly More Combo sada obsahuje univerzální nabíjecí HUB. 8. Příslušenství  je prodáváno samostatně. 9. Příslušenství musí být lehčí než 15 gramů. Před vzletem se ujistěte, že je SNAP adaptér a na něj připojená zařízení správně zapojeny.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

Model

Vzletová hmotnost [1] 249 g / 199 g (JP)

Rozměry

 • Složený dron: 140×82×57 mm (L×W×H)
 • Rozložený dron: 160×202×55 mm (L×W×H)
 • Rozložený dron (s vrtulemi): 245×290×55 mm (L×W×H)

Diagonal Distance 213 mm

Max. rychlost stoupání 4 m/s (S Mode) 2 m/s (P Mode) 2 m/s (C Mode)

Max. rychlost klesání 3 m/s (S Mode) 1.5 m/s (P Mode) 1 m/s (C Mode)

Max. rychlost (ve volném prostoru, za bezvětří) 13 m/s (S Mode) 8 m/s (P Mode) 6 m/s (C Mode)

Max. vzletová výška nad hl. moře 3000 m

Max. letový čas 30 minutes 18 minutes for JP (measured while flying at 14 kph in windless conditions)

Max. rychlost větru 7.9 m/s (Scale 4)

Max. letový úhel 30° (S Mode) 18° (P Mode)

Max. úhlová rychlost 150°/s (S Mode) 130°/s (P Mode)

Rozsah provozních teplot 0° to 40°C (32° to 104°F)

Provozní frekvence

 • Model MT1SS5: 5.725-5.850 GHz
 • Model MT1SD25: 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz

Přenosová energie (EIRP)

Model MT1SS5 5.8 GHz:

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

7zákazníků doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt
89 %
průměr z 14 hodnocení
5
12 ×
4
0 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
1 ×
 • , zakoupeno v MobilníRežisér.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Podle recenzi skorepina dronu z DJI Mavic Mini 2, taktez motory, kamera z dronu DJI Mavic mini 1.

  Zatim jsem jej nemohl vyzkouset, protoze podle informaci z manualu je mobilni aplikace DJI Fly pro Android vyssi nez verze 6 a vyssi kompatibilni u vsech mobilu. Neni tomu tak.
  Aplikaci neni mozno nainstalovat na velke mnozstvi telefonu i s vyssi verzi Androidu. Takze ted mam drona, ale nemuzu s nim letat, protoze muj telefon s Androidem 8 neco neni podporovan. Takze se bavim tim, ze po bazarech hledam mobil, ktery dovoli nainstalovat aplikaci DJI Fly a tim i jeho pouziti. Samozrejme jsem se pokousel instalovat aplikaci z firemnich stranek DJI ve verzi dostupne, to jest 1.6.1. Zkousel jsem i starsi verzi 1.5.10 a vysledek je stejny. Takze podtrzeno a shrnuto, pokud neni vas mobil kompatibilni s apkou DJI Fly, jste nahrani a budete muset jako ja zkouset mobily ktere to umi a navysite investici o tisice korun. Jsem kurwa nasrany a nepricetny, protoze budu muset hledat mobil, ktery to bude umet ovladat.

 • Test

  Zobrazit video recenzi

 • , zakoupeno v MALL.CZ

  Nedoporučuje produkt

  10 %
  • S produktem nejsou žádné problémy
  • Obsah balení neodpovídá nabídce

  Obchod Mall.cz má na svých stránkách uvedeno, že v obsahu balení bude přepravní pouzdro a krabička do zásuvky. V obsahu balení to nebylo a obchod nekomunikuje. Kupoval jsem to kvůli tomu a nemám žádnou odpověď. !!

 • , zakoupeno v Megapixel.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • absence jakéhokoli návodu na použití v češtině
 • , zakoupeno v MALL.CZ

  Doporučuje produkt

  100 %
  • 2.7K video
  • stabilizace obrazu
  • varování (před silným větrem, nasazenou krytkou kamery...)
  • nastavení sklonu kamery až o 90 stupnu
  • občas vypadne signál
  • větší mobil se zasunuje do ovladače těžce
  • zakázané zóny se trochu liší od oficiálních
  • hlučný (skoro jako elektrická sekačka na trávu)

  Asi nejlepší dron pod 10.000 Kč.
  Obraz je stabilní (i při větru) - bez toho by video bylo nepoužitelné = pozor na některé konkurenční drony s trochu nižší cenou bez stabilizace.
  2.7K video je dostatečně kvalitní a zabere méně místa na kartě = dobrý kompromis mezi dražší druhou verzí a HD drony. Také pozor na některé konkurenční drony, které uvádí 4K, ale například jen pro foto nebo jen upscale.
  Zakázané zóny se trochu liší od oficiálních - povolí let až po odkliknutí souhlasu na mobilu.
  Dosah je minimálně 1 km, což vzhledem k velikost stačí (je tak malý, že se snadno ztratí z dohledu). Občas ale dojde k dočasné ztrátě signálu už pri 300-500m = je důležité mít nastavenu dostatečnou výšku pro automatický návrat, který je přesný - cca do 1 metru.
  Je dost hlučný, ale to je většina dronů.
  Odolnost proti větru většinou stačí, ale pozor na horách nebo u moře, kde jsou často náhlé nárazy větru. Aplikace dronu sama varuje, pokud detekuje příliš silný vítr.

 • , zakoupeno v Electro World

  Nedoporučuje produkt

  50 %
  • Šikovný malý dobře vybavený
  • Ztrácí signál ve vzduchu
 • , zakoupeno v FotoŠkoda

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Poměr cena/výkon
  • Dosah
  • Letové vlastnosti
  • Nabíjení baterie přímo v dronu
  • Focení do RAW
  • Doba letu
  • Chybí protikolizní senzory, ale to se musí v téhle váhové a cenové kategorii čekat
  • Nepochopitelně velký a těžký ovladač

  Upgradoval jsem z původního Mavicu Air a Mini 2 je to slušný upgrade skoro ve všem, navíc za výrazně nižší cenu. Dosah (Ocusync) je dramaticky lepší, možnost nabíjení baterie přímo v dronu (nemusím tahat nabíječku) a hmotnost, navíc cena baterií a pojištění jsou také levnější.
  Díky vyšší době letu a možost nabíjení přímo v dronu (klidně z power banky) mi Mini 2 umožní na jednu baterii víc lítání než Air na tři baterky.
  Oproti Airu jsem přišel o senzory, které mi umožňovaly točit zajímavější videa bez strachu rozbití dronu. A je pro mě nepochopitelná velikost a hmotnost ovladače. U takhle malého dronu bych čekal, že DJI přijde naopak s něčím kompaktním.

 • , zakoupeno v Megapixel.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  I přes miniaturní rozměry a hmotnost (pod 250 g) má vynikající letové vlastnosti, výborné (citlivé a zároveň robustní) ovládání a nevychýlí jej z dráhy ani vítr do 30 km/h. Obraz z kamery je perfektně (profesionálně) stabilní a svou ostrostí prakticky nerozlišitelný od 4k (i když se deklaruje "jen" 2,7k). Přitom je jeho cena relativně nízká - na samém spodním okraji cenového rozpětí kategorie "lepších" (nehračkových) dronů, které jsou přitom vesměs podstatně větší a těžší.

 • Po více než měsíci létání s Mavic Mini je na čase zhodnotit, jestli tenhle prcek ze stáje DJI stojí za vaši pozornost. Jde jen o drahou hračku, nebo za své peníze dostanete plnohodnotný dron? Dozvíte se v naší podrobné recenzi!

  Zobrazit video recenzi

 • , zakoupeno v RCprofi

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Maly skladny velmi jednoduche nastavenie na poli lieta bez problemov
  • V meste je to z dosahom už slabšie

  RCprofi (prodejce)

  Dobrý den,
  děkujeme za Vaši recenzi produktu, která dozajista napomůže dalším zájemcům ve výběru. Přejeme hezký den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
  S pozdravem RCprofi.cz
  https://www.rcprofi.cz