DJI Mavic Mini + DJI Care Refresh DJIM0240P

Popis produktu

Parametry produktu

Integrované GPS
ano
Maximální rozlišení videa
2.7K (2704x1520)
Hmotnost
249 g

Parametry produktu

Integrované GPS
ano
Maximální rozlišení videa
2.7K (2704x1520)
Hmotnost
249 g

Popis produktu

DJI Mavic 2 Air Fly more combo + služba DJI Care Refresh

DJI Care Refresh je placená služba, která nabízí prodlouženou záruku na náhodné poškození produktu, je platná po dobu 12 měsíců a nabízí až dvě plné náhrady za příplatek, pokud dojde k náhodnému poškození vašeho modelu při běžném používání. Pokaždé, když požádáte o výměnu, obdržíte náhradní jednotku, která je nová nebo v ekvivalentní kvalitě stávající jednotky z hlediska výkonu a spolehlivosti.

DJI Care Refresh se vztahuje na

  • tělo modelu
  • závěs
  • kameru
  • baterii
  • vrtule

 

Doba trvání DJI Care Refresh je 12 měsíců od aktivace, po uplynutí této doby nelze Care Refresh na tento produkt prodloužit.

DJI Care Refresh je vázána na konkrétní S/N číslo modelu.

Při použití DJI Care Refresh je poplatek první výměny 89,- EUR, poplatek druhé výměny 119,- EUR.

Předmětem prodeje je licenční kód ke službě, poskytované firmou DJI. Více informací najdete na http://www.pelikandaniel.com/djicare/?care-refresh

Aktivace a případné uplatnění DJI Care Refresh vyžaduje přímou komunikaci zákazníka s firmou DJI v anglickém jazyce.  

Dron Mavic Mini značky DJI je kompaktní a snadno přenosný společník, který vám zaručí neopakovatelné zážitky z létání a pohled z ptačí perspektivy.

Váží míň než 250 gramů (stejně jako průměrný smartphone), díky tomu se řadí do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů. To pro mnoho zemí znamená létat bez potřebných povolení a restrikcí (USA a Kanada vyžaduje registraci dronu u vlády).

Praktická aplikace

DJI Fly nabízí jednoduchý způsob, jak efektivně vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí na displej. Také v ní najdete výuku letu - začněte létat rychle a bezpečně.

Aplikace DJI Fly v sobě ukrývá celou řadu střihových šablon pro úžasná videa. Dokonce i začátečníci, kteří nemají žádné střihové zkušenosti, se mohou stát známým filmařem na sociálních médií.

Sdílejte své zážitky

Najděte scénická místa pro fotografování ve vašem okolí. DJI Fly vám poskytne integrovaný přístup ke SkyPixel (platforma sociálních médií) pro sdílení vašich leteckých fotografií a videí.

Také si můžete prohlížet fotografie a videa ostatních, objevujte tak oblíbená místa pro zajímavou leteckou fotografii ve vaší oblasti. Automaticky vygenerujte krátké video a okamžitě jej díky pár kliknutí sdílejte s přáteli na sociálních sítích.

Vychytané komponenty 360° ochranná vrtule zvyšuje bezpečnost letu. Díky svému systému snímání obrazu a GPS modulu může Mavic Mini létat i stát na místě. Díky nízké hmotnosti můžete létat mnohem delší dobu než jiné konkurenční drony. Užijte si až 30 minut letu s plně nabitou baterií.

Dálkový ovladač s vyhrazenou frekvencí udržuje přenos videa s nízkou odezvou a ve vysokém rozlišení až do vzdálenosti 4 km. Odnímatelné řídicí páky lze snadno uložit do dálkového ovladače pro lepší přenositelnost.

Jednoduché filmování

Proměňte každou chvíli v umělecké dílo s 12MP leteckými fotografiemi a 2,7K Quad HD videi. Tříosá stabilizace vyrovná veškeré chvění dronu i kamery. Také zajišťuje jasné a velmi plynulé záběry.

QuickShots

Složité záběry jsou snadnější než kdy jindy. Snímky jako z hollywoodského filmového plátna vytvoříte jen díky režimu QuickShot Mavic Mini (patří sem Dronie, Circle, Helix a Rocket). Stačí si vybrat váš QuickShot a Mavic Mini provede během nahrávání propracovaný přednastavený pohyb.

Režim CineSmooth

Zpomalte letovou rychlost a pohyby Mavic Mini a zvyšte tak úroveň přesnosti i stability.Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorách.

Příslušenství

Nabíjecí HUB - rozbočovač může nabíjet postupně až tři baterie. Lze jej také použít k ukládání a přepravě baterií a dokonce i jako powerbanku pro nabíjení mobilních zařízení.

DIY Creative Kit - sada obsahuje nálepky a barevné značky díky kterým bude váš Mavic Mini naprosto jedinečný.

Nabíjecí základna - pohodlné nabíjení

DJI Mini Bag - sbalte si dron a nabíjecí HUB do tašky přes rameno.

Snap adaptér - zavěste na dron celou řadu dalšího kompatibilního příslušenství (Příslušenství musí být lehčí než 15 gramů. Před vzletem se ujistěte, že je SNAP adaptér a na něj připojená zařízení správně zapojená).

Držák vrtulí - ochraňte vrtule Mavic Mini před poškozením během přepravy. Díky němu také snadno připevníte zařízení Mavic Mini k batohu nebo opasku.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

Specifikace

Značka

DJI

Model

Mavic Mini

Určení dron

Dron

Vzletová hmotnost 249 g / 199 g (JP)

Diagonal Distance 213 mm

Rychlost stoupání max. 4 m/s (S Mode) / 2 m/s (P Mode) / 2 m/s (C Mode)

Rychlost klesání max. 3 m/s (S Mode) / 1.5 m/s (P Mode) / 1 m/s (C Mode)

Rychlost (ve volném prostoru, za bezvětří) max. 13 m/s (S Mode) / 8 m/s (P Mode) / 6 m/s (C Mode)

Vzletová výška nad hl. moře max. 3000 m

Letový čas max. 30 minutes / 18 minutes for JP (measured while flying at 14 kph in windless conditions)

Rychlost větru max. 7.9 m/s (Scale 4)

Letový úhel max. 30 ° (S Mode) / 18 ° (P Mode) / Max. úhlová rychlost 150 °/s (S Mode) / 130 °/s (P Mode)

Rozsah provozních teplot 0 až 40 °C (32 až 104 °F)

Provozní frekvence model MT1SS5 5.725-5.850 GHz / Model MT1SD25 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz

Přenosová energie (EIRP) model MT1SS5: 5.8 GHz:

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.