Reklama

Syma X40W

Kvalitní KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os za 1139 Kč...
985 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Doporučená nabídka TOP-MALL.cz
Do obchodu

Nejlevnější nabídky (4)

Syma X40W

Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os
985 Kč
Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os
KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os KX2415
1 032 Kč
KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os KX2415
KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os
1 138 Kč
KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os
KIK RC dron Syma X40W FPV WiFi s kamerou 2,7K HD a 6-osým gyroskopem
1 156 Kč
KIK RC dron Syma X40W FPV WiFi s kamerou 2,7K HD a 6-osým gyroskopem

Recenze (0)

Syma X40W

Hodnocení produktu

Syma X40W

0 %
zatím bez hodnocení

Zatím žádné recenze

Nikdo zatím k tomuto produktu recenzi nepřidal. Buďte první a pomozte ostatním s výběrem.

Popis produktu

Kvalitní KIK Dron RC Syma X40W FPV WiFi 2,7K HD, vis 360°, kamera USB, 6 os za 1139 Kč.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Hmotnost
433 g
Integrovaná kamera
ano
{"Oblíbené kategorie":[["Pleny a absorpční podložky pro psy","https://pleny-a-absorpcni-podlozky-pro-psy.heureka.cz/"],["Pracovní čepice a šátky","https://pracovni-cepice-satky.heureka.cz/"],["Sedátka do sprch a van","https://sedacky-do-sprch.heureka.cz/"],["Pokladní tiskárny","https://pokladni-tiskarny.heureka.cz/"],["Pilníky a leštičky na modeláž nehtů","https://pilniky-lesticky-na-modelaz-nehtu.heureka.cz/"],["Kuchyňské kráječe Sencor","https://kuchynske-krajece.heureka.cz/f:3319:102589/"],["Fenyklové čaje","https://caje.heureka.cz/f:20648:41391490/"],["Černé respirátory","https://respiratory.heureka.cz/f:28656:41697852/"],["Dámské zeštihlující legíny","https://damske-stahovaci-pradlo.heureka.cz/f:17460:735677;28915:1/"],["Karafy na víno","https://karafy.heureka.cz/f:22589:6068763/"]],"Vybrané značky":[["Drony Amewi","https://drony.heureka.cz/f:22891:66934890/"],["Drony Traxxas","https://drony.heureka.cz/f:22891:15784323/"],["Drony Sparkys","https://drony.heureka.cz/f:22891:67304114/"],["Drony Parrot","https://drony.heureka.cz/f:22891:15721278/"],["Drony CARSON","https://drony.heureka.cz/f:22891:21557951/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat rybářské tričko, mikinu a košili?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-rybarske-tricko-mikinu-a-kosili-c5260-21287/"],["Jak vybrat menstruační kalíšek?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-menstruacni-kalisek-c3077-21506/"],["Jak vybrat ložnici?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-loznici-c2947-21216/"]],"Vybrané produkty":[["Alfa Plam Dominant 90H pravý červená","https://sporak-tuha-paliva.heureka.cz/alfa-plam-dominant-90h-pravy-cervena/"],["Repti Planet Digitální mlhovač s časovačem 4L","https://ostatni-doplnky-teraria.heureka.cz/repti-planet-digitalni-mlhovac-s-casovacem-4l/"],["BFHM Plastový rám 15x10cm bílý","https://prislusenstvi-k-puzzle.heureka.cz/bfhm-plastovy-ram-15x10cm-bily/"],["Haba magnetická kniha a skládačka Svět zvířat","https://magnetky-pro-deti.heureka.cz/haba-magneticka-kniha-a-skladacka-svet-zvirat/"],["Ceramic Glass Xiaomi Mi 11 Lite, Xiaomi 11 Lite 4G/5G/NE 28456","https://tvrzena-skla-pro-mobilni-telefony.heureka.cz/ceramic-glass-xiaomi-mi-11-lite-xiaomi-11-lite-4g-5g-ne-28456/"],["Attipas Cutie gray","https://detske-ponozkoboty.heureka.cz/attipas-cutie-gray_4/"],["Herlitz Pořadač A4 pákový Q.file 50 mm sv.tyrkysový","https://pakove-poradace.heureka.cz/herlitz-poradac-a4-pakovy-q-file-50-mm-sv-tyrkysovy/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}