SYMA X8HG

Maximální doba letu
15 min
Integrovaná kamera

• Pěkný dron.

Pěkný dron, je to dárek pro syna k Vánocům, manžel jen vyzkoušel a zjistil, že tam nejde jedno zelené světlo, ale nevyplatí se ho vracet nebo měnit.

• , zakoupeno v RC Skladem

• slabá baterie

Baterie nevydrží uváděnych 10až15 minut ale ta moje co jsem dostal v balíku vydržela s bídou 6 minut.Dále nabíječka bateríe podle návodu má svítit červeně ale mně svítí červena i zelená najednou a po nabití doporučených 200 minut svítí jenom červená. Tak nevím co je špatné.

• oki

490 mm
Maximální doba letu
15 min
Integrovaná kamera

Kamera zaznamenává video v rozlišení 5Mpx a umožňuje pořizovat snímky v rozlišení 3264x2448px! Stejně jako ostatní drony z nové řady H, Syma X8HG má funkci barometru, tedy udržování letové výšky, když pustíte plyn.

Tento model patří rozměrově k největším v nabídce, je vybaven nejnovějším stabilizačním systémem 6-Axis. Přesnost řízení zajišťuje trojrozměrné ovládání, inovativní design kombinující nejnovější nano technologie používané v elektromotorech a v elektronickém gyroskopu. Funkce udržení konstantní výšky zajistí nerostrasený obraz videa a zkvalitní vaše snímky.

Konstrukce modelu je vysoce odolná vůči pádům a kolizím. Flexibilní materiál, ze kterého jsou vyrobeny listy rotoru je činí velmi trvanlivými a riziko poškození je minimální. Model je odolný proti mírnému větru a je uživatelsky velmi přívětivý.

Inteligentní letový režim headless MODE umožňuje létat v libovolném směru, aniž byste museli neustále natáčet model přední částí na směr letu. Kromě toho, že má dva režimy letu (pro začátečníky i pokročilé), což znamená, že pilotáž modelu Syma X8HG nebude dělat problém ani těm nejmenším nadšencům RC modelů.

Model SYMA x8hg je RTF- (ready to fly) - ihned po vybalení z krabice můžete s dronům lietať- jediné, co potřebujete jsou 4 ks tužkových AA baterií pro vysílač, které si umíte zakoupit u nás. Vyzkoušet si pilotovat tento ohromný dron Vás dostane!

Technická specifikace:

• Frekvence: 2.4GHz
  • Dosah: 100m
  • Doba letu: 7-10 minut
  • Doba nabíjení: 3 hodiny
  • Baterie: 7.4V 2000mAh LiPo
  • Kamera: HD (rozlišení 8mpx (3264x2448) pixelů pro fotografie a 5MP pro video)

6 osý gyroskop

• , zakoupeno v RC Skladem

• slabá baterie

• oki

• Dodacia doba
    • Výrobok made in China.Priložený manuál úplne na nič,ďalší manuál stiahnutý z netu s úplne inými info.Model od začiatku neovládateľný,neuznaná reklamácia(údajne zákazník si sám poškodil),dodatočná platba 22€ za akože opravu.Model naďalej lieta kde chce on.Lietame len na dvore,a pustíme ho natvrdo k zemi,lebo sa bojíme,že odletí a už ho nikdy neuvidíme.Z obavy zničenia modelu sme pre istotu funkcie návrat,flip atď.radšej ani neskúšali.Môžete stlačiť tlačidlo záznamu videa a foto podľa manuálu,ale model zaznamená len to čo chce on,a nie vy.Raz sme ho neuvážene nechali vystúpať vyššie,vybral si "slobodu" a našli sme ho po hodine hľadania v potoku.Úplne zbytočne vyhodených 140 €.

Je to čínsky šit,NEODPORÚČAM KUPOVAŤ !!!!!!!!!!!!!
    Ak chcete poriadny dron,tak potom už MOŽNO taký v hodnote rádovo v tisícoch eur.

• , zakoupeno v MojeRC.cz

Zatím je zboží jen zkontrolované a v pořádku.Nyní zabalené pod stromeček. Později se prověří za letu ve vzduchu. Jsem velmi spokojený s koupí a mohu jen doporučit.

• Nereaguje na ovládání ve větší výšce.

Učil jsem se tento dron ovládat a při 4 letu jsem ho pustil do větší výšky.Když se začal vzdalovat chtěl jsem ho ovladačem vrátit,ale vůbec nereagoval.Pak už jsem jenom sledoval jak mizí v dáli.Už jsem ho nenašel.

• Moc hezký dron, stabilní
    • Co dodat, dron krásně létal do té chvíle, než nabral výšku cca 10 metrů a nadále stoupal, chvíli stál, váhal, co dál a bez toho aniž by reagoval na naše povely, odlétl v dáli. Byl vidět asi tři minuty a pak už zmizel za obzorem a už jsme ho nespatřili. Zůstali nám pouze oči pro pláč. Nebyla to naše první zkušenost, s ostatními drony vše fungovalo bez problémů. Zakoupeno v RC PROFI.cz.

Rozhodně nedoporučuji, pokud nechcete, aby vám uletěli peníze, jako nám.

• , zakoupeno v RcKáně Modely

• dobrá stabilita i za slabého větru
  • , zakoupeno v RCdárky

Opravdu nevím, co bych k tomu dodal. Zboží bylo doručeno včas a v pořádku. Dron jsme sestavili, nastudovali příručku a vyrazili s ním na louku k prvnímu letu. Pěkně se vznesl a po dosažení výšky asi patnácti metrů poodletěl dál. Pak chvíli jakoby váhal, zda se vrátit, ale nakonec zvolil svobodu a standartní rychlostí 40km/h zmizel za obzorem.

• kvalita
    • jednoduchost
    • ovládání
    • kamera
    • náhradní vrtule
    • 10 minut letu

byl to Ježíšek sám od sebe
    létá krásně, poslouchá, snadné ovládání a nastavení
    kamera má velůice pěkný záznam videa
    dokoupena ještě jedna baterie á 500,-
    mohu doporučit, za ty peníze hodně muziky