Xiaomi Mi Drone Mini 17960

420 g

420 g

Splňte si své dětské sny o létání s dronem Xiaomi Mi Drone Mini. Vezměte si tuto malou, ale šikovnou hračku ven a staňte se nejlepším letcem v okolí. Propojte ho s dalším dronem Xiaomi a užijte si leteckou bitvu, kde přežije jen ten nejlepší.

To nejlepší pro vás

• 1 tlačítko pro vzlet a přistání
    • 10 minut letu na jedno nabití
    • 50 m rozsah dálkového ovládání
    • 25 m výška letu
    • Infračervená bitva v několika strojích
    • Přesné vznášení
    • 360° anténa
    • 720p HD letecké fotografie

Buďte cool!

Létejte vysoko, létejte rovně. A co letecké triky? Pro dron Xiaomi žádný problém. Vy si jen užijte skvělý letový výkon a učte se. Díky skvělému ovládání, hratelnosti i výkonu je možné s dronem létat vysoko a zároveň rovnoměrně. Budete překvapeni, co vše dokáže. A spolehněte se, že se s ním zaručeně stanete středem pozornosti všech přihlížejících.

Malé tělo plné technologií

V jeho malém těle se ukrývá spoustu technologií – jako například 4jádrový procesor a 5 senzorů. Senzory shromažďují spoustu dat a čtyřjádrový 1,2G SOC master čip zaručuje rychlé zpracování

• Ultrazvukové sondy
    • Barometry
    • Optické snímače průtoku vzduchu
    • Gyroskopy
    • Akcelerometry

Zaznamenejte vzácné momenty

Dálkové ovládání Mi Drone mini využívá vysokofrekvenční signály Wi-Fi o frekvenci 5,8 GHz s velkou šířkou pásma, nízkým zpožděním a silnou odolností proti rušení a vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 50 metrů pro přenos obrazu FPV HD HD. Je vybaven fotoaparátem HD 720p, který vám nabízí nový pohled na autoportréty. Interní úložný prostor 4 GB, na který můžete natáčet, nahrávat, fotit a ukládat své fotografie a videa.

Je skladný

Velikost dronu je cca 11 cm a váží jen 88 g. Letecká plocha pro ovládání dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron můžete nosit s sebou a můžete létat kdekoliv.

Klíčové vlastnosti

Malý a skladný dron, který vás vrátí zpět do dětských let. Pořádejte letecké bitvy, létejte, provádějte akrobatické triky. S dronem Xiaomi zažijete spoustu zábavy. 1 tlačítko pro vzlet a přistání, 10 minut letu na jedno nabití, 50 m rozsah dálkového ovládání, maximální výška až 25 m.

• -CENA

-potom trága

-to neni ani dron
      -spíš takovej větší komár
      -fotky i videa pěkný

-pak se ovšem objevily první mouchy
      -a počáteční nadšení
      -vystřídalo zděšení

-dron přestal startoval vertikálně
      -začlo v něm bzučet a pískat
      -dost často do něčeho ťuknul
      -a spadnul

-jednou lítal normálně
      -jindy mentálně.

-nakonec mi uletěl
      -za naprostýho bezvětří
      -v neděli odpoledne
      -kdesi
      -na krchově mezi lesy

-už to nereagovalo vůbec na nic
      -ovládání na p*ču
      -nechápu
      -hlava mi to nebere

-zkoušel jsem ho najít
      -ale nakonec bude asi lepší
      -že už ten křáp nemam

-čertudík
      -teď už na tu věc chčijou veverky
      -a jezevci

-neměl jsem ho ani tejden.
      -a už bych si ho znova nekoupil-

-SORRY JAKO!!!!!
      -NEDOPORUČUJU!!!!!

• Miniaturní dron od Xiaomi nás rozhodně nezklamal a rozhodně ho můžeme doporučit. Nesmíte ho ale brát jako klasický dron,...

Zobrazit celou recenzi na www.svetandroida.cz

• Xiaomi Mi Drone Mini je malý dron, se kterým si bez problémů zalétáte venku i uvnitř.

Zobrazit video recenzi

• Xiaomi Mi Drone mini: videorecenze

Zobrazit video recenzi

• Před několika týdny se na českém trhu oficiálně začala prodávat hračka Xiaomi Mi Drone mini. Jak už název napovídá, jedn...

Zobrazit celou recenzi na smartmania.cz