Nejnovější recenze ze sekce Drony

• Poměr výkon/cena
  • Velikost
  • Rozlišení
  • Kvalita videa
  • Chybí boční senzory pro detekci překážek

Velice pěkný, spolehlivý dron. Video je pěkné a kvalitní. Mohl by mít sice boční senzory pro detekci překážek, ale tomu je úměrná cena. O proti konkurenci má velký náskok. Poradí si i létáním v mírném větru a přitom udrží kameru rovně.

DJI Mavic Air (Onyx Black) – DJIM0254B

DJI Mavic Air (Onyx Black) – DJIM0254B

Ověřený zákazník Electro World Alexandr

Přidáno: 19. srpna 2021

Zakoupeno v Electro World

• ne funguvaly akumulatory, musel vracet

Ověřený zákazník Electro World Vítězslav

Přidáno: 19. srpna 2021

Zakoupeno v Electro World

• Krásné polétání
  • Když to rozbijete, tak je to drahé
SJ F11 RC_89046

SJ F11 RC_89046

Ověřený zákazník RCobchod Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2021

Zakoupeno v RCobchod

Zatím nebyl čas, počasí rovněž nepřálo a ta administrativa okolo !!!

SJ R/C SJ70W

SJ R/C SJ70W

Ověřený zákazník Sport365.cz Honza

Přidáno: 17. srpna 2021

Zakoupeno v Sport365.cz

Zatím provedeno jen pár zkušebních letů na zahradě. Jsme začátečníci a vše lze jednoduše zvládnout. Syn je nadšený. Foto bylo takové zvláštní, ale video vypadá dobře. Možná to bude chtít získat ještě nějaké zkušenosti.

Ověřený zákazník iStage.cz Honza

Přidáno: 12. srpna 2021

Zakoupeno v iStage.cz

• Pro začátečníka bezva věc. Koupil jsem již druhý kus. S DJI mini2 jsem nadmíru spokojený. Za rozumnou cenu jsem získal kvalitní zboží. Výborné fotografie i video a to jsem byl točil jen na 2K. Dobrá stabilita i na nárazový vítr, při bočním větru mírně nakloněná kamera do boku, ale ta se dá srovnat v nastavení. (Jen nevím, zda je lze i za letu. Zatím jsem nezkoušel). Celkově plná spokojenost.

Ověřený zákazník DronPro Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2021

• Možnosti
SYMA X5HC

SYMA X5HC

Ověřený zákazník RC Modely Outlet Graxs56

Přidáno: 3. srpna 2021

(naposledy upraveno 3. srpna 2021)

Zakoupeno v RC Modely Outlet

• Skvělá doba letu
  • Sice má baterii 500mah ale dopuručil bych si koupit 1200mah aby jste létali déle

Jsem zažátečník a kamarádi my doporučily tenhle dron a abych řekl pravdu cena odpovídá klvalitě drona, a jsem s tím spokejenej. A je určen na nalétání po louce a nebo si jen tak zalítat a hodí se pro začátečníky nebo i pro profíky

Lidl Kvadrokoptéra 325740

Lidl Kvadrokoptéra 325740

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz ML

Přidáno: 1. srpna 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dcera je nadšená. Výhodou jsou náhradní vrtulky.

Baterie - akumulátor vydrží je krátkou dobu než se vybije, ale to bylo v popisu výrobku napsané.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. července 2021

První dron nad očekávání lehký a přesný řízení. Odolný vhodný i pro začátečníky.Doporučuji

Ověřený zákazník RCprofi Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2021

Zakoupeno v RCprofi

Pro začátečníka pěkné polétáni a pěkný obraz z obou kamer.

Reakce obchodu RCprofi

děkujeme Vám za hodnocení dronu. Souhlasíme s Vaším hodnocením. Dle našeho názoru se aktuálně jedná o nejlepší dron pro začátečníky a mírně pokročilé piloty v cenové relaci do 5 000 Kč.
Tým RCprofi.cz

Ověřený zákazník djitelink.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2021

Zakoupeno v djitelink.cz

• Dolet je tak velký, že je omezen pouze velikostí baterky
  • Za cenu velice dobrá kamera
  • 250g, takže nejlepší letová kategorie
  • Malá velikost
  • Senzory pouze dole
  • Let cca 20 min

Tento dron vlastním již 8 měsíců a je výborný. Oproti mini velké zlepšení, hlavně OcuSync 2.0 a výkon motorů, jelikož i při výrazných větrech v maximální výšce jsem nikdy neměl problém s ovládáním dronu. Nejdéle jsem doletěl jedním směrem 4km, dron by zvládl více, ale obával jsem se baterky. Ta ve skutečnosti v režimu sport vydrží spíše lehce přes 20 minut. Kamera a fotoaparát je také působivý. Co bych na tomhle modelu uvítal, jsou sensory v předu a v zadu, ale to se za tuhle cenu dá opomenout. Celkově tento dron nabízí opravdu hodně za danou cenu. Doporučuji.

Ověřený zákazník iStage.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2021

Zakoupeno v iStage.cz

• neuveritelne presny a perfektne provedeny
  • nemá

Očekaval jsem něco takového a realita předčila očekavaní,je to fakt OK

Ověřený zákazník djitelink.cz Adam Blažek

Přidáno: 21. července 2021

Zakoupeno v RCprofi

• Výdrž baterie
  • Jednoduchost
  • Přežil několik kolizí, celkem odolné :)
  • Cena x výkon
  • Pozor na překážky při návratu na home position
  • Horší kamera, ale v téhle cenové relaci se dalo očekávat

Můj první dron, odlétáno cca 5 hodin.
Rozhodně se dvěma bateriemi a je to paráda, těch cca 40 minut + na jeden zátah mi stačí :)

Reakce obchodu RCprofi

děkujeme Vám za hodnocení dronu Syma X30. S Vaším hodnocením bezezbytku souhlasíme. Jedná se o velmi slušný dron v poměru ceny a výkonu. V případě kvality kamery je nutné přihlédnout k ceně produktu.
Tým RCprofi.cz

Ryze Tello Boost Combo - TEL0200C

Ryze Tello Boost Combo - TEL0200C

Ověřený zákazník DronPro Marián

Přidáno: 21. července 2021

Zakoupeno v DronPro

• Dron vykazuje značnou odlolnost při nárazu na překážku.
  • Dron lze dobře ovládat prostřednictvím appky Tello
  • Nízká cena
  • Dron vyžaduje k letu ABSOLUTNÍ bezvětří
  • Špatná plynulost obrazového toku - filmy se "trhají"

Dron Tello upoutá svou relativně nízkou cenou a svým vzdáleným příbuzenstvím s produkty firmy DJI. Pro ty, kteří před jeho koupi zhlédli reklamní videa firmy Tello, bude jeho provoz pravděpodobně spíše zklámáním.
Dron při létání absolutně nevykazuje proklamovanou míru obratnosti. Zájemce o tento dron by se měl spíše připravit na to, že létání s dronem od Tella bude v místnosti připomínat spíše sérii karambolových situací (většina interiérů je pro létání skutečně malá), pokud si dron vynese do přírody, bude zase značně omezován povětrnostními podmínkami: již malý vánek pro tento dron představuje značný problém. Ne, že by se ve větru nedalo vysloveně létat - když se pilot předem připraví na problémy se snosem, může to jakžtakž fungovat. Problém je jinde: dron je ve větru vysloveně nestabilní, což omezuje až takřka znemožňuje možnost pořízení kvalitního obrazového záznamu. Dron sice disponuje optickou stabilizací kamery, ta ale absolutně nezvládá vyrovnávat výkyvy dronu, k nimž dochází, jak už bylo řečeno, i při malém vánku. Záznam filmu navíc trpí častými výpadky obrazového toku, takže filmy jsou trhané. (Zda to způsobují poruchy signálu wi-fi, nebo právě povětrnostní vlivy, nevím.)
Na druhou stranu, ovládání dronu přes mobilní telefon prostřednictvím appky od Tella funguje bez problému. Nejsou žádné těžkosti s konektivitou, natočené filmy i nasnímané fotky se ukládají do telefonu spolehlivě, a to ve dvou předem zvolených stupních kvality. Škoda, že program neumožňuje aspoň jednoduchou editaci filmů.
Hezkým zpestřením létání s Tellem jsou instalované letové módy, umožňující automatické režimy letu, především otočku kolem své osy o 360 stupňů, obroužení kolem objektu, či let od objektu spojený s mírným stoupáním; přitom je ovšem třeba mít na paměti, že dron (již vzhledem ke své nízké ceně) neumožňuje "ukotvení" sledovaného objektu, takže výsledky rozhodně nedosahují kvality podobných programů například u dražších modelů od DJI.
Na rozdíl od většiny recenzí na YouTube, kde recenzenti vyzdvihují příznivý poměr cena/výkon, si nemyslím, že by případný zájemce o tento dron měl brát jeho relativní láci jako hlavní důvod pro jeho pořízení. I v případě, že dron bude chtít koupit pro dítě, musí počítat s tím, že potomek, který se bude chtít s filmy a snímky pořízenými se svým dronem pochlubit na sociálních sítích, nebude rozklepanými záběry vůbec nadšen. A přitom focení a filmování je asi ten hlavní důvod, proč si lidé drony pořizují.
Dále je třeba připomenout, že i tento - rozměrově a váhově miniaturní - dron, podléhá povinné registraci, vzhledem k tomu, že je vybaven kamerou.
Shrnuto, případnému zájemci bych rozhodně doporučil, aby si radši ještě přišetřil a koupil pak dron sice dražší, ale s nesrovnatelně lepšími vlastnostmi. Na první pohled výhodný poměr cena/výkon totiž v konečném důsledku nemusí automaticky znamenat i vaši spokojenost.

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced DJIM0234E

• vyšší cena

Ověřený zákazník DronPro Pavel

Přidáno: 8. července 2021

Zakoupeno v DronPro

• malý a skladný, využívám při turistice a cykloturistice, pěkné video a foto

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. července 2021

• velice stabilni let
  • tri baterie v baleni
  • nahradni dily sezenete v cesku
  • skladaci telo

Synovi jsem koupil tento dron a mohu doporucit..Za ty penize plni svuj ucel. Idealni dron na nauceni.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25